rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım

+3
Misaki-Yuuki
*RiMa*
Aima
7 posters
YazarMesaj
Aima
beatiful wampire's attraction
beatiful wampire's attraction
Aima

twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım Right_bar_bleue

twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım Empty
MesajKonu: twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım   twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım I_icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 10:42 am

twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım 1293115l10ucisuza
Bella ve Edward evlenirler ama balayları bellanın hamile olduğunu farketmesiyle yarıda kesilir.Bellanın hamileliği hızlı ilerlemektedir ve bu da onu gücsüz yapmaktadır. Bella nın hayatını kurtarmak için Edward ın fetüsün çıkarılması gerektiği ile ilgili ısrarına rağmen Bella gittikçe daha da çok sevdiği bebeğini yerinde tutmaya kararlıdır. Sonra , Bella kızları Renesmee'yi dünyaya getirip ölmek üzereyken Edward ona zehrini enjekte edip vampire dönüstürür. İsmi Irına olan bir vampir Renesmee'yi görür ve onun 'ölümsüz cocuk' olması hakkındaki yanlısları ve vampir kurallarını ihlal eden yasamını görür onu Volturi'ye haber verir.Cullen'lar cocuğun ölümsüz cocuklardan olmadığını doğrulamak icin tanıklar toplarlar. Ve Volturi'yi Renesmee'nin
Vampirlere ve onların sırlarına karsı tehlike olusmayacağına dair onları ikna ederler ama huzurları kacmıstır.
http://vampiranime.co.cc
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım   twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım I_icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 6:50 pm

çıktıı çıktıı çıktııı
orjinali 754 sayfayken türkçesi 584 sayfalk Very Happy olmasına rağmenn çıktıı cheers
Misaki-Yuuki
level C vampir
level C vampir
Misaki-Yuuki

twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım Left_bar_bleue50 / 10050 / 100twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım   twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım I_icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 6:11 pm

Güzel bir kitap.Bu hafta sonunalmayaı planlıyorumİlk üç kitabı kendimş kasarak 1 kitap 1 gün uygulaması yaptım.Bunda da inat edersem 1 gece de bitiririm..
kulena
vampir
vampir
kulena

twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım Left_bar_bleue0 / 1000 / 100twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım   twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım I_icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 11:16 am

ya buralara daha gelmedi ağlıcam yhaaa
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım   twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım I_icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 4:49 pm

eğer ben bunları okumaya devam edersem türkçe öğretmenim verdiğim ödevler yüzünden beni kesecek bir insan bütün ödevlerinde vampirleri konu alabilir mi ya?
İşte hayatımın en iyi filminin konusu, en iyi anime ve mangalarının konusu, en iyi kitabın serisi ve en iyi mistik canavarları
Vampirler XD
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

MesajKonu: Geri: twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım   twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım I_icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 1:33 pm

Okudum, bitti. Süperdi.

Arkadaşlar konuyu saptırmayın!
Gereksiz mesajlarınızı sildim.
Helena De Lioncourt
level C vampir
level C vampir
Helena De Lioncourt

twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım Left_bar_bleue0 / 1000 / 100twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım   twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 2:44 pm

'Romantik cücük vampir Edward' ile 'İnsan iken sakar ve maloş olamsına rağmen vampir olduğunda birdne süpersonik kontorollü falan biri olan Bella' nın hikayesinin anlatıldığı twilight'ın 4. kitabı ha?Peh..Hayatımda gördüğüm en saçma kitap sonuydu.Evet bir solukta okudum ama beni pek sarmadı ya.Meyer biraz batırmış gibi geldi bana.Doğum sahnesi falan filan.Şaka gibi ya =D

twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım
» twilight serisinin üçüncü kitabı eclipse tanıtım
» twilight serisinin beşinci kitabı midnight sun
» Bleach(TANITIM)
» Samurai 7(Tanıtım)