rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım

3 posters
YazarMesaj
Aima
beatiful wampire's attraction
beatiful wampire's attraction
Aima

twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım Right_bar_bleue

twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım Empty
MesajKonu: twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım   twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım I_icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 10:37 am

twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım N191782
New Moon

“Kahretsin.” diye mırıldandım, kağıtlar parmağımı kestiğinde; zararı görebilmek için elimi geri çektim. Birkaç damla kan, küçük kesikten dışarı doğru sızıyordu.
Ondan sonra çok ani olmuştu.
Edward kendini bana doğru atmıştı, beni masaya geri fırlattı…
Piyanonun yanına doğru yuvarlandım, düşmemi durdurmak için içgüdüsel olarak kollarımı öne attım, camın keskin parçalarına. Dirseklerinden ve bileğinden gelen acının ne kadar yakıcı olduğunu hissettim.
Kafam karışmış bir şekilde, kolumdan aşağıya doğru hızla akan parlak kırmızı kanı – aniden dönüp bakan altı tane kana susamış vampirle beraber – telaşla izledim.
Bella Swan için, hayatın kendisinden önemli olan tek bir şey vardı; Edward Cullen. Ama bir vampire aşık olmak, Bella’nın hayal ettiğinden bile daha tehlikeliydi. Edward, Bella’yı şimdiye kadar zaten, kötü bir vampire yakalanmaktan ve yem olmaktan kurtarmıştı, ama şimdi, onlar bu ilişkiye cüret etmişlerdi, şimdi fark ediyorlardı ki, onların sorunları daha yeni başlıyor olabilirdi…
İlk kitabı Alacakaranlık’la büyük başarı elde eden genç yazar Stepheni Meyer Publishers Weekly dergisi tarafından 2005’in en çok ümit veren yazarlarından biri seçildi. Eserleri 20’den fazla dile çevrilen yazarın ikinci kitabı Yeniay da Alacakaranlık’la birlikte raflarda!
New York Times En Çok Satanlar Listesinde 1 Numara!
“Gençler bu yeni maceraya bayılacak ve yeni kitapları sabırsızlıkla bekleyecekler!”

Kitaptan
Edward ve Cullen Ailesi’nin diğer üyeleri Bella’nın doğum günü için bir parti verirler, fakat Bella ısrarla karşı çıkar. Çünkü ortada büyük bir sorun vardır; Edward sonsuza dek genç kalacaktır, peki ya Bella? Kâbuslar, sırlar, imkânsızlıklar, seçimler ve kararlar... Bella ve Edward’ı yine sorlu bir mücadele bekliyor.
Alacakaranlık’ın kahramanlarının aşk ve heyecan dolu macerası Yeniay’da hız kesmeden de
http://vampiranime.co.cc
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım   twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım I_icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 2:15 pm

Okudum ve muhteşem!
Umarım Edward'dan anlatımlısı da çıkar.
Misaki-Yuuki
level C vampir
level C vampir
Misaki-Yuuki

twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım Left_bar_bleue50 / 10050 / 100twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım   twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım I_icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 6:12 pm

Gerçekten güzel bir kitap^^

twilight serisinin ikinci kitabı new moon tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» twilight serisinin üçüncü kitabı eclipse tanıtım
» twilight serisinin dördüncü kitabı breaking dawn kitanı tanıtım
» twilight serisinin beşinci kitabı midnight sun
» Samurai 7(Tanıtım)
» Blood+(TANITIM)