rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Samurai 7(Tanıtım)

4 posters
YazarMesaj
Winged Death
vampir
vampir
Winged Death

Samurai 7(Tanıtım) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Samurai 7(Tanıtım) Right_bar_bleue

Samurai 7(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Samurai 7(Tanıtım)   Samurai 7(Tanıtım) I_icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 6:22 pm

Samurai 7(Tanıtım) Samurai_7_art_N0002
Anime'nin Adı: Samurai 7
Diğer Adları: サムライセブン, Seven Samurai
Kategori: TV Serisi
Tür: Tarihi, Bilim Kurgu, Mecha

TANITIM
Uzun yıllar süren savaşlarda samuraylar daha fazla güç kazanmak amacıyla makinelere dönüşmüş ve içlerindeki samurai ruhlarını kaybetmişlerdir.Savaşların sona ermesiyle birlikte bu samuraylar kötü suçlular haline gelmişlerdir.Kanna köyü'nde yaşayan insanlar bu samuraylar yüzünden aç ve sefil bir hayat sürmektedirler.Köyün en yaşlısı Gisaku, Riki ve köyün rahibeleri Komachi ve Kirara kendilerini kötü makinelerden koruyacak kişielri aramak için yola düşmüşlerdir...

Samurai 7(Tanıtım) Samurai_7_art_N0002
http://www.aysavascisi.net
prenses
level C vampir
level C vampir
prenses

Samurai 7(Tanıtım) Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Samurai 7(Tanıtım) Right_bar_bleue

Samurai 7(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: Samurai 7(Tanıtım)   Samurai 7(Tanıtım) I_icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 7:53 pm

anam bu robotlu mu:D
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

Samurai 7(Tanıtım) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Samurai 7(Tanıtım) Right_bar_bleue

Samurai 7(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: Samurai 7(Tanıtım)   Samurai 7(Tanıtım) I_icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 9:23 pm

Alıntı :
kendilerini kötü makinelerden koruyacak kişielri aramak için yola düşmüşlerdir...

bende bikaç bölümünü seyretmistim bende robotsuz sanıyordum ama robotluymuş Very Happy
BlaCk OceaN
level B vampir
level B vampir
BlaCk OceaN

Samurai 7(Tanıtım) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Samurai 7(Tanıtım) Right_bar_bleue

Samurai 7(Tanıtım) Empty
MesajKonu: Geri: Samurai 7(Tanıtım)   Samurai 7(Tanıtım) I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 1:31 pm

bende seyrettim bikaç bölümünü.burda samuraylar robot.çok garip bi anime.MTVde bölümlerinin yayını yeni bitti galiba.

Samurai 7(Tanıtım)
1 sayfadaki 1 sayfası