rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P

5 posters
YazarMesaj
SpAsYuS
vampir
vampir
SpAsYuS

Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P Right_bar_bleue

Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P Empty
MesajKonu: Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P   Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P I_icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 4:55 pm

Arkadaşlar Adım İbrahim..Gaye'nin zoruyla kendimi tanıtıyorum burda Very Happy..Yaşım 15. Korku filmlerini çok severim özellikle içeriğinde Vampir ve Kurtadam varsa vazgeçilmezimdir..Animelerin hiçbirini izlemedim fakat tavsiyelere bağlı olarak güzelse denerim Smile.. Rock ve Metal (Heavy,Black,Death) dinlerim..Ne diyelim bukadar Smile

En son SpAsYuS tarafından Ptsi Şub. 09, 2009 4:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aima
beatiful wampire's attraction
beatiful wampire's attraction
Aima

Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P   Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P I_icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 4:57 pm

hg çok gzel olmuş bak kimse kimseyi yemedi:DD lol!
http://vampiranime.co.cc
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P   Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P I_icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 9:49 pm

en azından oratak noktalarımız var XD mesela rock müzik*.* bence animeye başlamalısın şöyle vampire knight death note tam senlik gibi Wink
selin
Yeni Vampir
Yeni Vampir

Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P   Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P I_icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 4:39 pm

Smile sendemii zorlaa tanıttınn olsunn ii olmuss Smile
cu
vampir
vampir
cu

MesajKonu: Geri: Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P   Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P I_icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:07 pm

xD xD eed gayenin zoruyla kndini tanıtan bi kişi daa puhaha xD

hşgldn ; )
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P   Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 1:37 pm

İşte biz böyle zorla tanıttırırız. Very Happy Fena mı kaynaşıonuz işte xD

Herkes Tanıtmış Kendisini Ben Kalmışım :P
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herkes bi sırrını söylesin
» Herkes şuanki durumunu yada duygularını yazsın