rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Boş bar

3 posters
YazarMesaj
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Boş bar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Boş bar Right_bar_bleue

Boş bar Empty
MesajKonu: Boş bar   Boş bar I_icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 12:45 pm

kaname sorcha'yı bir bara getirmiştir. Ancak o hemen yorum yapmadan "Burası boş ve eminim kimse gelmez çünkü adiou'nun üstüne kayıtlı tanırmısın bilmem ama kendisi kızlarla özellikle kız vampirlerle iyi anlaşma için bir pozitif elektiriği olduğunu söyler bakalım sende işe yarı yomu? der ve sorchanın çenesinden tutup yüzüne bakmasını sağlar.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Boş bar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Boş bar Right_bar_bleue

Boş bar Empty
MesajKonu: Geri: Boş bar   Boş bar I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:01 pm

sorcha kaname'ye anlamsızca bakmaya başlar ardından söze girer "Aidou şu şarışın olandı galiba ona gelince buranın benim üzerimde pek etkisi yok kendisi denedi ve gördü tabii kişiye göre değişebilir" dedi ve kaname'nin söyleyeceklerini dinlemeye koyuldu.
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Boş bar Empty
MesajKonu: Geri: Boş bar   Boş bar I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 9:26 pm

Seninle anlaşıcak olmamız güzel sorcha beni gerçekten dinlemek istiyorsun öyle değil mi? Hani festivale giteden önce bir mektup gelmişti açmaya kalkınca kül olmuştu ya işte o mektup yuuki'den di. Üzülmeni istemedim kendini uzun bir süre kontrol edeediğinden sadece standart güçlere sahipsin yani tam bir elder sayılmazsın. Bu yüzden yuuki'den geldiğini anlayamadın o mektupta kendisinin aslında benim kardeşim olmadığı söyleniyordu arkasında kızıl bir hilal vardı bunu hatırlarsın vampire kingdom'dan çıkan bütün mektuplara bu mühür basılır ilk inanmadım ama son satırları okurken inanmamı sağlayan bir cümle gördüm ALMİDA VE PRİES ler... Bu soyları hatırlıyorsun öyle değil mi? Onlar kadın vampirlerin başlangıcı bana Cain'den nefret ettiğini söylemiştim bunun nedeni kanın elder akarken bile Almidalara duyduğun sevgi... Sorcha yuuki'ye belkide aşık olmamın tek nedeni onun kanıdır çünkü o bir priesmiş. Artık benim için pek sorun olmasa da o mektuptan sonra o kesinlikle bitti tek kelimeyle bitti." Kaname sorcha'nın ona inanıp inanmadığı konusunda şüpheciydi ama belli etmedi çünkü gerçekler böyleydi.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Boş bar Empty
MesajKonu: Geri: Boş bar   Boş bar I_icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 11:39 pm

(RPG OUT : KANAME'NİN BAHSETTİĞİ SOYLAR;

ALMİDA: GÜZELLİĞİ MASUM GÖRÜNÜŞÜ VE GÜCÜYLE VAMPİRLER ARASI SAVAŞI BAŞLATMIŞ İLK KADIN VAMPİRDEN DOĞANLARA VERİLEN AD, KIZ OLMASI MECBURİ.
PRİES: KANINDA BÜYÜK GÜÇ TAŞIYAN VE BU YÜZDEN KANLARI DİĞER VAMPİRLER İÇİN ÇEKİCİ GELEN ANCAK KANLARINDAKİ GÜÇTEN KENDİLERİ YARARLANAMAYAN KIZ VAMPİRLERİN SOYUNA VERİLEN AD.)
sorcha derin bir iç çekti " Pries mi? ama nasıl o senin kardeşin değil mi? Yapmayın efendim, bayan juuri sadece töreni yuki üzerinde uyguladı öyle değil mi? Sizin kardeşinizin kim olduğunu ben mi öğreteyim? aa hadi ama öyle sessiz durmayın yuki'nin kanı çekici olabilir ama her çekici kan pries anlamına gelmez ayrıca safkan bir çiftten özelliklede KURAN soyundan nasıl bir pries dünyaya gelir sizin anneniz çekinik olarak pries mi? o olsaydı onun annesi onun annesi diye uzar gider di? Neyse kapatalım bu konuyu çünkü o gerçekten pries olsada bu onu.. Şeyy ... onu kıskanmamı değiştirmez.. O çok şanslı siz onun kanını aldınız seuen'in(RUKANIN) kanını da içtiniz..." der biraz sıkılmıştır bu konuda yuuki'yi ve ruka'yı gerçekten kıskanmaktadır. Hatta ruka'dan sinir olmasının sebebide bundan kanaklanır.
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Boş bar Empty
MesajKonu: Geri: Boş bar   Boş bar I_icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 4:56 pm

Kaname gerçektente sevinmiştir oysa sorcha'nın kendisine karşı bir şeyler hissetmediğini düşünmektedir bu da onu çıkmaz bir yola kapatmış gibi görünürken bu kıskançlık olayı ona beyaz bayrak sallamıştır gülmemek için kendini zor tutar ve sorchq'ya cevap vermek için doğrulur. "Eğer yuuki yada ruka benim için bir şeyler ifade etseydi şuan yanında olmazdım tek istediğim sensin ayrıca ruka'yı yuuki ile bir tutmana şaşırıyorum çünkü ruka'nın kanını içmemin tek sebebi kendimi yuuki'ye zarar vermekten alı koymaktı. Ama artık hiçbirinin önemi yok bak sorcha ben geçmişimi silerek yeni mutlu ve huzur dolu bir hayat istiyorum bunu bana senden başkası veremez eminim anlıyorsundur bu yüzden o tatlı canını hiçbir şeye sıkma bana he de şurdan birlikte çıkalım ve uzun bir hayata doğru beraber yürüyelim yeni dostlarım yeni düşmanlarımız var ve her şeyden sonra yepyeni bir ay ve yeni bir vampir yılı var" der ve sorchaya elini uzatır tutmasını umut etmektedir içinden " SENİ SEWİYORUM LÜTFEN" der ve beklemeye koyulur.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Boş bar Empty
MesajKonu: Geri: Boş bar   Boş bar I_icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 5:03 pm

Sorcha kaname'ye gülümser ve tam elini uzatırken "Belki" der ve elini geri çeker "Eğer gerçekten biz olmayı istiyorsanız size tek önerim biraz zaman tanımanızdır eminim ki zaman suların çekilmesine ve gerçeklerin ortaya çıkmasına yardımcı olacak tek soyut etkendir" der. o sırada kapı şiddetle kırılır sorcha meraklı bir sesle "sen kimsin" der ve o kişiden bir cevap bekler.
Shiki Senri
level C vampir
level C vampir
Shiki Senri

Boş bar Empty
MesajKonu: Geri: Boş bar   Boş bar I_icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 1:59 pm

kapıyı dehşetle kıran shiki'dir içeriye girerken yaralıdır "Kaname-sama yardım edin" der ve bayılır onu kovalıyanlar crusniklerdşr ve yeni bir savaş başlatmak için safkanlara saldırmaktadırlar.
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Boş bar Empty
MesajKonu: Geri: Boş bar   Boş bar I_icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 2:12 pm

kaname yere yığılan shikiyi görünce sorcha'ya bakar "yardım et onu hastaneye götürelim mistik kentteki" der shikiye bakar ve "Dayan dostum söz veriyorum bunun hesabını alıcam"der shiki sayıklamaktadır ve bu kaname'nin yüreğine oturmuştur.

Boş bar
1 sayfadaki 1 sayfası