rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kan ve görev

3 posters
YazarMesaj
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

kan ve görev Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kan ve görev Right_bar_bleue

kan ve görev Empty
MesajKonu: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 12:00 am

"yeteeer" die bağırdı Rima. çok bunalmştı. 5 saate yakın süredir insn dnyasndaki level e'lerle uğraşıyodu. "yeeteerr yaa nerdenn çıkıyosunzz lanet olasıca pslkler" die yine bağrdu ve elinden çıkan kıvılcmları 3 tane level e'nin üzrine doğru savurdu. annda toza dönştüler. diğer level e'lere dndü. "tamm sıra szde hadi bkalam" dedi ve elnde büyk bi güç topu hazrlamaya bşladı. tam geriye kaln level e'ler ona ulşmışken topu üzelrine fırlttı. bi an içn her yer toz duman oldu ama sonra Rima sesszce svdü ve "üff üstmdekini yeni almıştım.. yine toz içnde kldı" die homrdndı. bu günlk görevi btmşti. eve dnmeye karr verdi ama susamştı güçsz klmaması gerekiyodu. hiç teredüd etmedn yaknlardan geçen genç bi çocuğa saldırdı. çocuk orackta öldü. Rima bazı vamprlern aksine vampir olmaktn memnundu. ona göre insnlar olsa da olurdu olmasa da. hiç bi zmn bi insn öldrmktn pşmnlık duymamıştı. level e'leri öldrmesnn sebebi de insnları korumk değildi ztn. "o aptal level e'ler yüznden vmprlern vrlığı ortaya çıkıck" die homurdndı yine. susuzluğu dnmşti artık eve döneblrdi. evine doğru yavaş yavaş yürümeye bşladı...
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

kan ve görev Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kan ve görev Right_bar_bleue

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 12:08 am

Kaname sorcha'nın arkasından gelsede onu bulamamıştı. Ama eski bir dostu görmüştü otoriteli bir sesle "Rima Touyo biraz bekle" dedi Rima onu duymuştu arkasını döndü kaname hiç durmadan ekledi "Az önce zavallı bir insanı öldürdün ve onların dünyasında sanırım bu soyluya birinin bölge kuralını açıkça belirtmesi gerekiyor" dedi rima'nın onu pür dikkat dinlediğini görünce sadece hafifce gülümsedi ve ne diyeceğini merakla ona baktı.
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 6:37 pm

"sussmıştm.. napsydm oturp suszluğumn geçmesini mi bklesydim. sanki çok önmlilermiş gibi insanları level e'lerden koruyorm. bi tane ölmüş olsn ne olurki" dedi Rima sabrsz bi şeklde. Kaneme'yi brz terslemşti. bi safkla kvga etmk istemiyordu ama huyu byleydi işte. "üff ne salağm ne vrdı ki sadece özr dilesydim. bu gnde yatagmda rahtca uyuyamycm" die düşndü içnden. Söyledklernde pişmn olmuştu. "özür dilerm.. ben sadece brz yorgunm" dedi kndini alttn almaya zorlayark ve Kaname'nin tepkisini bklemeye bşladı...
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 7:02 pm

Kaname ilk başka kulaklarına inanamamıştı Rima onu terslemişti hemde iyi bir şekilde ama sonra toparlandı ve eski neşesi gitmişti "Ben öür dilerim sadece eski bir dostuma takılmak istemiştim sanırım gidiyodun seni yolundan alıkoydum" dedi ve soğuk bir şekilde rima'ya baktı.
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 8:10 pm

Rima bir safkanı daha da önmlisi eski bi dostunu terslediği çok pşmandı. "çok özr dilerm. ben.. benn. sadece çok yorgunm. istemediğim şeyleri yapmaya zorlanıyorm. insanları korumk gibi.. seni terslemk istememştm gerçktn çok özr dilerm." dedi. Kaname'nin onu affetmesini umuyordu...
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 8:15 pm

"Kimse seni zorlamıyor rima o sizin eski görevinizdi shiki ve sen artık hürsünüz size daha öncede söyledim sizler sadece birer piyondunuz ve göreviniz bitti oyunda bitti şimdi yeni bir tahtada yeni bir oyun var ama bu sefer şah değişik vezir aynı oyuna katılıp katılmamakta herkes hür" dedi Kaname rima'nın hala insanları korumasına zaten anlamda veriyordu ve üstelik istemediği bir işi ne kadar güzel yapabilirdi ki?
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 8:59 pm

Rima Kaname'ye şşkın bir şklde bkmaya bşladı. "hala sendn mi emr aldığımı düşünüyosun.." dedi zorlukla. birz durksadktan sonra devam etti. "hyr sendn emir oladığm için ypmıyorm Kaname. bizi özgr bırktığndn beri çok şey değşti... Shiki ve bn artık snden emir almıyorz. aslında Shiki napıyo blmiyorm. uzn zamndr grmedm onu." Rima'nın gznden bir kaç damla yaş düşmştü. Kaname daha önce Rima'nın ağladığını hiç grmemşti. Şaşknlkla Rima'nın konuşmaya devam etmesin bkliyordu. Rima dern bi nefes aldı ve devam etti. "nese bu önmli değil.... kmden emir aldığıma gelnce. bunu sana sölemeye iznli değilm.. hem ayrıca emn ol özgr olsaydım bi saniyeliğine bile insnların korumalığını ypmzdm." dedi Rima.
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 10:34 pm

Kaname "Bu da ne demek artık Konsey benden gizli iş mi çeviriyo ahh ben benden emir aldığını iddia etmedim shiki'ye gelince o aidou ile beraber sonrada bize katıldı benim himayem altında değiller ama yanımdalar sana kimden emir aldığını sormıcam ama kimse bir soyluyu zorlayamaz rima kim olduğunu bilmiyorum ama seni istemediğin bir şeye zorlayanın karşısındayım" dedi rima'nın shiki'den ayrı bir iş yapacağını kim tahmin ederdi ki... Kaname Rima'nın bu işten onu böylesine nefret ettirecek olan kişiyi merak etmiyor değildi.
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 11:30 pm

Rima Shiki'nin Kaname'nn ynnda olduğunu duynca ifadesz bakşlarla Kaname'ye bkmaya bşladı. "Shiki.. senn.. ynnda mı.. ne zmndr.." die sordu zorlukla. Kaname Rima'ya bakp "Rima.. Shiki onu kvduğunu söledi. Doğrumu bu" dedi. Rima kafasını yere eğdi. "evet... onun için en iyisi buydu. onu peşmdn sürklemk istemiyodum. oda bnm gibi insanları korumayı sevmio. mtlu olması için ona onu sevmediğimi söledm ve onu kvdum.." dedi Rima. sonra kafasını yukarı kldırp ıldzlara bkmaya bşladı. "Kaname.. o. shiki nasıl?" dei sordu
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 11:49 pm

"Shiki o iyi ama susuz bir çiçek gibi rima, Ayrıca sende sevmiyosun neden yapıyosun? Sana yardım edebilirim hala kuran ve safkan prensiyim" dedi kaname bu sözlerinde ciddiydi ve shiki'nin acı çekmesinin istemiyordu. Ve rima hala dostuydu.
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 12:11 am

Rima dern bi iç çekti. gzlerndn yaşlar akmaya bşlamıştı. "tamm.. tamm.. dayanamıyrm artık.. shiki'yi grmeye ihtiyacım var. sana kmden emr aldığımı sylycm. büyk olaslkla bunn için öldürülücm ama kısa bi süre içnde olsa shiki'yi görürm blki.." dedi. Kanameye arkasını dndü. birz uzklaştı. bi duvarn üstüne zıplyıp yıldızlrı izlemeye bşladı. bi süre sessz kldılr. Kaname Rima'nın konuşmasını bkliyordu. "konsey.. konseyden emir alıyorm. sen bizi özgr bıraktıktn snra shiki'yle brlkte seyaht ediyoduk.. konsey bzdn level e'leri öldrmemizi istedi. reddeddk. snra bana gelp vrdkleri grvleri ypmssam shiki'yi öldürücklerini sölediler.." Rima bnları söledktn snra bi süre sessz kldı. ağlıyordu. sonra kndini toparlyıp devm etti. "başka napsydm onu da peşmdn mi srklesydm ya da öldrlmesini mi izlesydm" dedi. konuşck hali klmamştı.
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 12:28 am

Rima seni kimse öldüremez emin ol bana söylemeliydin (sinirlenir) konsey artık hadini aştı artık biri onun yolunu kesmeli artık tüm safkanları toplamalıyız rima eğer birinin himayesine gireceksen iki kişi var biri eşin olacak erkek diğeri ben" dedi sesi titriyordu ama öfkeden. Yumruğunu sıktı "hala güçlü bir kızsın değil mi?" dedi
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 12:46 am

Rima'nın neşesi sihik'yi göreceğini dşndkce yavaş yavaş artıyordu. "tabikii her zmnkii gibi gçlüyümm... ama level e'lerle uğrşmktn formdn düşmş olabilrm." dedi iç çekerk. "Shiki'yi ne zmn grcm.." die sordu. sabrszlndığı sesndn bllydi. Kaname tam cevp verickkn Rima'nın aklına bişy geldi ve sorusnn cevabını bklemdn kanameye dönerk "kaname... bu kadar level e olduğuna göre snce onları kim dnştürüyo. safknları knseyle çalıştığını sanmıyorm. konsyle çalışablceğini dşndiğin bi sfkn varmı?" die sordu.
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 1:11 am

Kaname başını sallayarak "Hiçbir safkan bu kadar onursuz olamaz ama yinede bilemiyorum shiki en kısa sürede bize katılacak eminim bu arada eski seni bulduğuma sevindim...Dostum." dedi Shiki'nin gelmesi tehlikeli olabilirdi nede olsa rima bile ondan ayrılcak kadar çekindiyse kesinlikle zaman vardı ilk konsey yerinini bilmeliydi.
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 6:51 pm

Her zamanki gibi boş boş gezeninen Isabella bu sefer tanıdık birilerine rastlamıştı. Rima ve Kaname'ye... Onlar onun arkadaşıydı. Belki araları çok iyi değildi ama sonuçta arkadaşlarıydı. Onların yanına geldii.
"Selam. " dedi çarpık gülümsemesiyle.
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:17 pm

Shiki'yi göreceği için tamamyla eski haline dönen Rima en içten sesyle Isabella'nın selamına krşılık verid. "selam Isabella.. uzn zamn oldu özlettn kndini" dedi. mtluluktn gzleri prlıyordu. "ee ne işin var insan şehrnde" die sordu Rima. içitn içe yakn zmnda yapıckları büyk savşta Isabella'nın da onlara yrdım etmesini diliyordu..
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 1:08 am

Kaname "Isabella sanırım sizsiniz adınızı duydum ama tanışamamıştık Ben Kaname Kuran" dedi ve Rima'ya dönüp " Her iki konuda da şüphen olmasın senden hem güçlü hemde sabırlı olmanı istiyorum" dedi konuyu üsütü kapalı söylemişti ve rima'nın kendisini anladığını umuyordu. Daha sonra üzgünüm bayanlar size bundan sonra eşlik edemicem bildiğiniz gibi bugün Kızıl ayın ilk günü bu yüzden tören yapılcak ve safkan prensi olarak orda bulunmam şart şimdi gidip değerli kızımı bulmalıyım eğer meşgul değilseniz sizde festivalde görmekten onur duyarım" dedi ve hızla malikanesine ilerledi.
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 3:21 pm

Rima gidp gtmemek konusnda karszdı. konseyden birilerini orda görme olasılığı onu hayır demeye itiyodu ama Sorcha'yı da görmek istiyodu. çok uzun süredir hiç bir arkadaşyla görüşmemişti. kesin kararını vermeden önce Isabella'ya dönp "sen gidicek misn?" die sordu ve cevabını bklemeye başladı..
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

kan ve görev Empty
MesajKonu: Geri: kan ve görev   kan ve görev I_icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 4:21 pm

"Evet, daha fazla kalmak istemiyorum." dedi Isabella Rima'ya gülümseyerek.
Artık gitmek istiyordu. Zaten yıllarca dolaşmıştı. Buradan gittikten sonra da eve dönecekti. Kedisini de alıp evkerine döneceklerdi.

kan ve görev
1 sayfadaki 1 sayfası