rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dar sokaklar gürültücü insanlar

3 posters
YazarMesaj
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

dar sokaklar gürültücü insanlar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100dar sokaklar gürültücü insanlar Right_bar_bleue

dar sokaklar gürültücü insanlar Empty
MesajKonu: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 11:26 am

natsumi biraz kan için dışarı çıkmıştı ve avını arıyordu.avuını bulmak için dar sokakları tercih etmişti ama bir fark yoktu daha gündüzdü ve insanlar hep dışarıdaydı her yerden sesler yüksaliyordu.natsumi buna sinir oluyordu çevresindeki insanlar gülüyor eğleniyor konuşuyorlardı natsumi yeter diye çığlık atmak istiyordu.ama kendini frenliyordu.az ileriden büyük bir caddeye çıktı yol boyunda insanlar vardı. biraz yürüdükten sonra ileriye baktı biraz ötede bir grup oturmuş konuşuyordu.bir sürü kız bir arda gülüşüyorlardı.natsumi yanlarından geçince bir kahkaha yükseldi kızlardan biri gülüyordu.natsumi geriye döndü ve kıza baktı avımı buldum dedi.kız natsumiye baktı.bir den sustu.ve tekrar arkadaşlarıyla konuşmaya başladı natsumi ise az ileride bir bankta oturmaya başladı en uygun zamanı bekliyordu.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

dar sokaklar gürültücü insanlar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100dar sokaklar gürültücü insanlar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 11:52 am

Sorcha kafeteryadan çıktıktan sonra insan şehrinin sokaklarına saptı uzun bir süre Natsumi'yi izledi sonra onun oturduğu banka gitti ve yanına oturdu "Gerçekten sinir bozucu hayatta bu kadar gülünecek ne olabilir değil mi? Bu arada ben sorcha Kuran" dedi ve Natsumi'nin yüzüne baktı.
http://roleplayergame.twilightlegend.net
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

dar sokaklar gürültücü insanlar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100dar sokaklar gürültücü insanlar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 11:56 am

natsumi birden bire karşısına çıkan bu kıza şaşırmıştı ama şaştınlığını belli etmedi. bende natsumi yuul dedi sorcha ya bakarak.daha sonra evet bunu bende anlamıyorum ve çok sinir bozucular dedi natsumi kızlara bakarak.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

dar sokaklar gürültücü insanlar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100dar sokaklar gürültücü insanlar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 12:06 pm

Sorcha Natsumi'nin omzuna dokundu "Seviyeni bilmiyorum ama insan şehrinde kan içmek Camarilla kurallarına göre yasak" dedi Kararını değiştirmesini umuyordu ama az ileride bir Level E'nin o gruba şuursuzca saldırdığını gördü ayağa kaltı oraya doğru ilerledi elinde karanlık bir küme oluşturdu daha sonra vampire yaklaştı ve kümeyle donanmış elini vampire dokundurdu "Eminim sorun yoktur bayanlar " dedi ve vampiri olduğu yerden merkeze arıtılma(yokedilmesi) için yolladı ve önüne düşen saçlarını arkaya attı. Ve kızlar olanları unutup Kuran clanı moduna geçtiler. Sorcha tekrar natsumi'nin yanına geldi ve "Seviyeni algılayamıyorum hangi lwl'sin " dedi.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 12:51 pm

natsumi sorchana baktı ve ben D levelim dedi...natsumi yasaklardan habersizdi bu zamana kadar yanlız yaşamıştı ve kandi kuralları vardı.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 2:50 pm

Sorcha şaşırmışçasına "Level D mi?" dedi ve ekleyerek "Kaç senedir?" diye sordu çünkü bir level D'nin level E'ye düşmesi an meselesiydi. Ve eğer natsumi kendini ısıranın kanını emmezse çıldırabilirdi sorcha bunun bilincindeydi içinde bu gibi birçok şeyle boğuşurken "Lütfen dikkatli ol" dedi. Ve tekrar clanlara baktı.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 3:59 pm

natsumi durumun farkında değildi neden dikkatli olması gerektiğini bilmiyordu.natsumi ben kendimi bildim bileli D levellim yani 10 yıldır D levelim ama neden dikkatli olmalıyım?dedi.natsumi hiç bir şey anlamıyordu iyice kafası karıştı için de büyük bir arzuyla kan istiyordu.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 4:18 pm

sorcha büyük bir soğuklukla natsumi'ye olanları anlatmaya çalışıyordu daha sonra "neden biliyor musun?" dedi ve natsumi'yi bir ara sokağa çekti. Bileğini tırnağıyla hafif kanatıp natsumi'nin gözünün önünde akıttı. "Şu anda içinde büyük bir kan tutkusu var çünkü belkide yarın sabah kalktığında yüzün bu kadar güzel olmayacak ve sen kendine bu kadar iyi hakim olamayacaksın" dedi ve yüzüne baktı.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 6:23 pm

natsumi büyük bir şok yaşıyordu ne olduğunu anlamıyordu ama ewet içinde büyük bir kan tutkusu var ve karşısındaki akmakta olan kan içindeki açlık onu çıldırtıyordu natsumi silkindi kendine gelmeye çalıştı olmuyordu natsumi, bu güne kadar karşıma pek vampir çıkmadı şimdiye kadar insanları öldürmeden kanlarını içtiçm onlar bunu hissetmediler.ama bundan sonra ne olur bilmiyorum.dedi.gözleri açıyordu kapatamıyordu sanki ve hala çok actı gözü dönüyordu.natsumi durdu düşündü ve en son karşılaştığım vampir ailemi katletti ama beni öldürmedi bunu neden yaptı bilmiyorum benim sadece kanımı içti ve beni bıraktı ogünden sonra hayatımda çok şey değişti yanlız yaşadım ama bir daha karşıma çıkmadı o vampiri hiç görmedim.bir safkandı. dedi natsumi...olanları anlatma natsumi yi üzmüştü gözünden bir damla yaş aktı....
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:17 pm

sorcha Natsumi'yi bıraktı başını öne eyip "Özür dilerim nadiren özür dilerim ama bu sefer suçluyum galiba sinirlerim biraz bozuktu sanada acını tazelettim açlık çektiğini anlıyorum, Kanımı.. kanımı içebilirsin kimse görmez ve bilmez" dedi. Sorcha Natsumi'yi gerçekten sevmişti ve dostu olarak görmek istiyordu Kaname bunu duyunca sinirlenecekti bu kesindi ama Natsumi'ye yardım etmezse kendisini suçlu hissedecekti çünkü onun ailesini katleden vampir onun seviyesinde bir safkandı. Muhtemelen ailesinden bir intikam almak istemiş olabilirdi ve o safkanı bulmasını yardım ederse onun kanından hem o güç kazanacaktı hemde natsumi Level E'ye düşmeyecekti. Sorcha natsumi'nin yüzüne bakarak "Eee" dedi ve cevap bekledi.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:25 pm

natsumi ilk defa bir vampirin kanını içecekti aslında tereddütlüydü ama dayanamıyordu kendini tutamıyordu.natsumi sorchana baktı kolunu uzatmıştı natsumi daha fazla direnmedi ve sorchanın kolunu tutarak kanını içti...........sıcak ve taze kan natsumi kendine gelmişti artık daha iyi düşünüyordu sorchanın koluna baktı diş izleri çoktan kaybolmuştu bile sonra bana neden yardım ediyorsun dedi natsumi bu zamana kadar pek samimi arkadaşı olmamıştı natsumi insanlardan kaçmıştı hep ve şimdi bir vampirle karşıkaşmıştı aslından vampirlerden nefret ediyordu ama sorchan farklı geliyordu bakışları bile çok sıcaktı natsuminin içini ısıtıyordu.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:40 pm

"Özür dilerim bir nedeni yok gerçekten neden sana yardım ettiğimi bilmiyorum aslında bir birimize çok benziyoruz" dedi ve ekledi "Artık daha iyisin bir safkan kanı içtin bu bu senin susuzluğunu bir nevzede olsa giderir" dedi ve gözleri kısıp Natsumi'ye baktı "buralarda yenisin anlaşılan insan dünyasında fazla dolaşma her tarafta iğrenç avcılar birde küstahlar tam bir baş belası mikrop gibi çoğalıyolar ya " dedi ve gülümsedi.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:50 pm

ewet yeni yim ve kimseyi tanımıyorum dedi natsumi.sorchanı natsumide sevmişti ve ewet içtiği kan natsuminin susuzluğunu gidermişti natsumi avını tamamen unutmuştu vaz geçmişti zaten şimdi ne yapıcattı bilmiyordu natsumi minti dedi onu tamamen unuttum deye devam etti.sorchan benimle evime gelirmisin? hem daha sana sormak istediğim çok şey var burda konuşmayalım natsumi sorchana baktı vereceği cevabı çok merak etmişti ve natsumi bunu neden yaptığını anlamadı ilk deva yaşadığı ortama başka birini davet etmişti yılardır hiç bir arkadaşını evini sokağına bile yaklaştırmamıştı ama sorchandan öğrenmek istedikleri vardı...
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:53 pm

"Ev mi (gülerek) sanırım işim yok neden olmasın?" dedi ve natsumi'nin yeni dostu olduğunu kafasına kazıdı daha sonra "hadi o zaman yolu göster harbi fazla dikkat çekiyoruz" dedi ve natsumi'ye baktı.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:57 pm

natsumi sorcanın kabul etmesinbi pek beklemiyordu ama kabul etmişti natsumi buna sevindi tamam buraya fazla uzak değil dedi natsumi sorchanın koluna girerek yola koyuldular.
Aima
beatiful wampire's attraction
beatiful wampire's attraction
Aima

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 4:25 pm

HEYYYYYYYYYYYYY RPG BU KADAR KISA OLAMAZZZZZ..
sorcha dedi bir ses.aima hızlı adımlarla sorcha nın yanına geldi iki genç kız gözgöze geldiler.naptığını sanıyorsun burada bazı kurallar bak bana bak küçük hanım sokağın ortasında bir level D ye aman Tanrı m aklındn neler geçiyordu yoksa bu vampiri sevmeye falan mı başladın ama gözucuyla natsumiye bakıyordu...
http://vampiranime.co.cc
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: dar sokaklar gürültücü insanlar   dar sokaklar gürültücü insanlar I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 6:28 pm

Aima biz burda bunu bitirdik ama bu konuşma bitti sadece tekrar buraya gelip başka bir konuşma veya başka bir anlatım yapılamaz mı ben öyle düşün müştüm şimdi buraya yazıcam ama eğer olmaz dersen mesajımı silersin.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
natsumi gündüzün kalabalığından sıyrılmış gürüntücü insanların dağılıp gittmiş oldunu görünce sevindi birde bu gürüntünün yerini büyük bir sessizlik ve huzara bırakmışlardı natsumi derin bir nefes aldı ve bunu seviyorum dedi heryer karanlıktı sadece gece lambaları cevredeki dükkanların ışıltılı ışıkları görünüyordu ama günüş kadar parlak olmadığı için bu ışıklar bir sorun yaratmıyordu.natsumi büyük bir huzurla sokaklarda bürüyordu etrahta ona tuhaf bakan gözler yoktu kendini yabancı hissetmiyordu seneler sonra mutluydu gülüyordu bu şekilde saatlerce doloaştı gezdi gecenin huzurlu havasına bir de tatlı deniz havasını ekledi sahile gitti ama her şey gibi buda bitiyordu sabah oluyor güneş kendini göstermeye başlıyordu natsumi tekrar sokaklara veri döndü eskiden gece de gündüzde bu sokaklar mutlu etmezdi natsumiyi ama artık her şey değişiyordu natsumi geri döndü ve baktı çok güzel dedi ve evinin yolunu tuttu.

dar sokaklar gürültücü insanlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» insanlar ve vampiler slm
» kan gurplarına göre insanlar