rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evangelion

3 posters
YazarMesaj
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Evangelion Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Evangelion Right_bar_bleue

Evangelion Empty
MesajKonu: Evangelion   Evangelion I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 9:47 pm

[img]Evangelion Evangelion359thumbnailusd[/img]
Japonca Adı: Shin Seiki Evangelion
İngilizce Adı: Neon Genesis Evangelion
Yayın Tarihi: 4 Ekim 1995- 1996
Bölüm Sayısı: 26
Yapıt: Anime ve Manga
Yapımcı Şirket: Gainax
Yönetmen: Hideaki Anno
Yazar: Hideaki Anno
Karakter Dizaynı: Yoshiyuki Sadamoto, Ikuto Yamashita (mecha)
Temel Seslendirme Aktörleri: Megumi Ogata (Shinji Ikari), Mitsuishi Kotono (), Megumi Hayashibara (Rei Ayanami), Yuko Miyamura (Asuka Langley)
Tür: Bilim-kurgu, Dev Robotlar, Genetik Mühendisliği

2000 yılında "Second Impact" adıyla bilinen bir felaket, dünya nüfusunun yarısını yok eder ve Antartica'daki bütün buzulları eritir. Birleşmiş Milletler'e göre bu felaketin nedeni dünyaya çarpan bir meteordur, ama ortada gerçek nedenin bu olmadığını söyleyen birçok söylenti dolaşmaktadır....

Yıl 2015.... "Angels" adı verilen bazı yaratıklar ortaya çıkmıştır ve bunlar geçen felaketten sonra hayatta kalmış olan dünya populasyonunu yok etmeye başlamışlardır. Bilinen tüm silahlar bu yaratıklara karşı etkisiz kalmıştır. Birleşmiş Milletler'in en gizli silahı olan N2 bombası bile, bu yaratıkları çevreleyen gizli bir ve kalkan görevi yapan güç alanı nedeniyle etkisiz kalmaktadır.

Bu güç alanını geçebilecek tek şey "Evangelion" adı verilen biyolojik robotlardır. Bu robotları kontrol edebilmek için pilotların beyinlerinin robotla bütünleşmesi gerekmektedir. Bu sayede pilotların duyuları ve refleksleri robotlara geçmektedir ve ayrıca pilotlar bu bionik robotların duyduğu "acı, yorgunluk" gibi hissleri kendileri yaşıyormuş gibi hissedebilmektedir. Sadece "Second Impact"den kısa bir süre sonra doğan birkaç çocuğun bu robotlarla bütünleşebilme becerisi vardır.

Bu animeyi ingilizce alt yazılısını bile bulsam izlicem ben bulamadım umarım bir yer bulursunuz yorumlarınızı bekliyorum
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Evangelion Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Evangelion Right_bar_bleue

Evangelion Empty
MesajKonu: Geri: Evangelion   Evangelion I_icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 11:52 pm

bende senin gibi animenin alt yazılısını bulamadım bulsam elimdeki animeyi bırakıp bunu izlicem nede olsa çooooooooook uzunmuş
kulena
vampir
vampir
kulena

Evangelion Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Evangelion Right_bar_bleue

Evangelion Empty
MesajKonu: Geri: Evangelion   Evangelion I_icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 7:56 pm

yha altyzısı olmayan anime de çekilmio a ma yha

Evangelion
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evangelion dan bir video