rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KOMİK DEMEÇLER

+5
natsumi
VampirellaBuffy
*RiMa*
prenses
Jimmy Yagami
9 posters
YazarMesaj
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

KOMİK DEMEÇLER Left_bar_bleue100 / 100100 / 100KOMİK DEMEÇLER Right_bar_bleue

KOMİK DEMEÇLER Empty
MesajKonu: KOMİK DEMEÇLER   KOMİK DEMEÇLER I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 9:38 pm

İLGİNÇ DEMEÇLER
"Allah'ı sizlere emanet ediyorum"=> Tansu çiller

İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz. Bu deniz, öküze bile ilham verir...` => Serdar Ortaç

Teniste en iyi hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır.

Ben yaptığım işlerde bu atış felsefesini benimsedim...` => Hülya Avşar

`Mozart dinlemiyorum ama Türkiye`ye gelirse konserine mutlaka giderim...=>Emrah

Şimdi de Pink Floyd ve arkadaşları söylüyor: The Wall.. >>trt3 spikeri

Ortada bir hakaret yok. Hıyar kelimesini kullandım. Bunu kendime de kullanırım. Yanlış anlama olmuş. Televizyonlar hıyarın h`sini alıp `h....tir'` yapmışlar...` => İbrahim Tatlıses

Kanada gibi denizaşırı ülkelerde çok bulundum...` => Amerika`dan Britney Spears

Herkes bir şekilde kadın olur ama hanımefendi olamaz!..` => Müzeyyan Senar`ın kızı Feraye Işıl`dan Bülent Ersoy`a

İnsan, hayvan... her canlının yavrusu ne güzel. Öyle değil mi sevgili seyirciler?` => Defne Samyeli (Show Haber)

Nodalıklar to, todalıklar no...` => Bülent Ecevit

Uzun vadede politikada iyi şeyler yapmak istiyorum. Manken arkadaşlarım da bana destek oluyor...` => Tuğba Özay

57. Hükümet `tekno partilerin` açılmasına yardımcı oldu...` => Bülent Ecevit

Kaybedecek hiçbir şeyi yoktu. İlk iki seti kaybetti. Şimdi kaybedecek daha çok hiç birşeyi yok!..` => Wimbledon erkekler final maçını anlatan TRT spikeri

Öyle bir sivilce ilacı kullanıyorum ki bir sene içicem bir daha ömür boyu hiç sivilce çıkmayacak. İşte öyle bir sivilce ilacı aldım ben...` => Güzide Duran

Alpay arka ayağını burktu!..` => Türkiye-Brezilya maçından...

İnsan sevdiğine `Sana geleceğine bana gelsin` der. Öyle değil midir ya? Herkesin bir bebeği vardır...` => İbrahim Tatlıses

Bu tokat olayından sonra hayata bakış açım değişti, artık her şeye daha pozitif bakıyorum...` => Hande Ataizi

Coly top diye Hasan`a vurdu. Ama Hasan`ın kafası da top gibi baksana. Vurabilir insan...` => Türkiye - Senegal maçı yorumcusu Ömer Üründül

Sigara öldürür ve eğer ölürseniz hayatınızın önemli bir parçasını kaybedersiniz...` => Brooke Shields

Cennet, herkesin barış içinde, mutlu yaşadığı ve buluttan buluta zıpladığı bir yerdir. Ve uzun sakallı yaşlı bir adam etrafta dolaşır; O tanrıdır...` => Britney Spears

Bak kızım sana şimdi bişey söylicem şaşıcan... Ben Salvador Dali`nin sekreteri ile beraber oldum Paris`te biliyor musun? Pariste yaani, yaa Salvador Dali... Benim babam da yaşamıştır diyosun... Senin baban Salvador Dali ile nasıl birlikte olur kızım? Demek ki size burdan bi sınav gelecek ki tepki gösteriyorsunuz değil mi? Yaaa Salvador Dali...` => Yıldo

Her ne zaman televizyon seyrederken dünyada açlıktan ölen zayıf çocukları görsem ağlarım. Yani demek istiyorum ki; onlar gibi zayıf-ince olmak isterdim.

Ben küçükken devamlı rüyamda uzaylıları görürdüm. Böyle gri kıyafetli acayip parıldayan yaratıklardı. Geliyorlardı ve beni alıp götürüyorlardı...` => Tuğba Özay

Ben şimdi parçayı Cengiz`in bana öğrettiği gibi okumadım. Cengiz bana bi nağmeler öğretiyor, çok değişik oluyor. Eğer öyle okursam hakikaten çok güzel oluyor...` => Seren Serengil

Annem hakikaten çok kaliteli bir sanatçı annesi...` => Seren Serengil

Shaq`a baksana bu akşam çok yoruldu çocuk...` => İsmet Badem

Hadi len bir kıta okiim...` => İzzet Yıldızhan, Tgrt`deki şovunda seyircilere doğru söyledi

Gazeteci Sorusu: `Türkan Hanım, gözlerinizi bağışlamayı düşünür müsünüz?`Türkan Şoray yanıtı: `Bugün mü?`

Parlamentodan, 500`ü aşkın başbakan çıkar...`=> Osman Durmuş

--Senin ağzını yerim-- toplumda çok sık kullanıldığı için böyle bir şarkı çıkarttım... => Sinan Özen

Vücudundan kurtul. Sadece zihnin ve ruhunla yaşa... O zaman toprağın altında nefes alabilirsin...`=> Cüneyt Arkın

birisi penis bankasından penis almıştı (sperm bankası demeye çalışıyor)=kanal birin bir yayınında üniversite bitirmiş sarışın bir kadın söyşlüyordu ama adını hatırlayamadım

Bunlar benim cok hoşuma girmişti umarim sizinde hoşunuza gider
prenses
level C vampir
level C vampir
prenses

KOMİK DEMEÇLER Left_bar_bleue20 / 10020 / 100KOMİK DEMEÇLER Right_bar_bleue

KOMİK DEMEÇLER Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK DEMEÇLER   KOMİK DEMEÇLER I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 4:20 pm

Mozart dinlemiyorum ama Türkiye`ye gelirse konserine mutlaka giderim...=>Emrah Very Happy Very Happy Very Happy
yoruma gerek var mı
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

KOMİK DEMEÇLER Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK DEMEÇLER   KOMİK DEMEÇLER I_icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 3:42 pm

XD kaç yıl önce öldü haberi var mı acaba XD belkide sadece adını duymuştur XD
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

KOMİK DEMEÇLER Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK DEMEÇLER   KOMİK DEMEÇLER I_icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 7:52 pm

haha emraha ve britney spears'ın cennet tanımına kptum Very Happy
"Sigara öldürür ve eğer ölürseniz hayatınızın önemli bir parçasını kaybedersiniz" bu da süper..xD eline sağlık jimmy çok güzel bi paylaşım cheers
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

KOMİK DEMEÇLER Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK DEMEÇLER   KOMİK DEMEÇLER I_icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 10:12 pm

sizi eglendirebildiysem ne mutlu bana Very Happy
VampirellaBuffy
level C vampir
level C vampir
VampirellaBuffy

KOMİK DEMEÇLER Left_bar_bleue0 / 1000 / 100KOMİK DEMEÇLER Right_bar_bleue

KOMİK DEMEÇLER Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK DEMEÇLER   KOMİK DEMEÇLER I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 6:28 pm

`Mozart dinlemiyorum ama Türkiye`ye gelirse konserine mutlaka giderim...=>Emrah (he he oldu bi konser biletide bana alırsın artık xD)

Kaybedecek hiçbir şeyi yoktu. İlk iki seti kaybetti. Şimdi kaybedecek daha çok hiç birşeyi yok!..` => Wimbledon erkekler final maçını anlatan TRT spikeri (çok merak ediyorumda insanın kaybedeck bişeyi olmuyo ve ikişey kabediyo ve takrar daha çok kaybedicek bişeyi olmuyo...bu nasıl oluyo xDxD)

Alpay arka ayağını burktu!..` => Türkiye-Brezilya maçından... (Alpayda zaten at,eşek katı,manda gibi bir canlıyıd da ARKA AYAĞInı burktu xD)

Sigara öldürür ve eğer ölürseniz hayatınızın önemli bir parçasını kaybedersiniz...` => Brooke Shields (zekaya bak be ölünce hayatımızın öneli bir PARÇASINI kaybediyormuşuz xD)

hepsi çok güzel ama bunlar ayrı bi komedi Very Happy yanlarına yorum yazmadan duramadım xD
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

KOMİK DEMEÇLER Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK DEMEÇLER   KOMİK DEMEÇLER I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 7:09 pm

hepsi çok komik ve eğlenceli paylaşım için sağol....
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

KOMİK DEMEÇLER Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK DEMEÇLER   KOMİK DEMEÇLER I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:43 pm

önemli deil Smile
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

KOMİK DEMEÇLER Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK DEMEÇLER   KOMİK DEMEÇLER I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 11:26 pm

harikalar süperdi en azından çığlık atmadım
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

KOMİK DEMEÇLER Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK DEMEÇLER   KOMİK DEMEÇLER I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 11:28 pm

sorcha demiş ki:
harikalar süperdi en azından çığlık atmadım
Hehe süper Very Happy
Neyse hepsi komediydi saol karnımız ağrıdı yahu
Helena De Lioncourt
level C vampir
level C vampir
Helena De Lioncourt

KOMİK DEMEÇLER Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK DEMEÇLER   KOMİK DEMEÇLER I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 3:37 pm

asdsdsadsa süper yaa koptum xD

Alpay arka ayağını burktu!..` => Türkiye-Brezilya maçından... (Alpayda zaten at,eşek katı,manda gibi bir canlıyıd da ARKA AYAĞInı burktu xD

hahaah xD
Claire Moren
level B vampir
level B vampir
Claire Moren

KOMİK DEMEÇLER Empty
MesajKonu: Geri: KOMİK DEMEÇLER   KOMİK DEMEÇLER I_icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 1:25 am

komik-mişler Very Happy

KOMİK DEMEÇLER
1 sayfadaki 1 sayfası