rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

wampirlerin zayıflıkları

+10
George
Isabella Moreau
prenses
kaldor
aeon
cu
SpAsYuS
kont13
Aima
two_che
14 posters
YazarMesaj
two_che
vampir
vampir
two_che

wampirlerin zayıflıkları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100wampirlerin zayıflıkları Right_bar_bleue

wampirlerin zayıflıkları Empty
MesajKonu: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 10:35 pm

wampirlerinde zayıf noktaları wardır:
Ateş : Ateş derilerini yakarak onları öldürür. Vampirler yaşlandıkca ateşe dirençleri de artar.
Ölü Kanı : Cansiz, ölü varlıkların kanını içmek vampirler için oldukça tehlikelidir.
Kafalarini Kesmek : En etkili yöntem kafalarını kesmektir.
Tahta Kazık : Kalbe saplanan bir tahta kazık sadece vampirin o an için sersemleşmesine neden olur, kazıgı çıkardıktan sonra çabucak kendine gelip hiç bir zarar almadan kurtulabilir.
Gümüş :Gümüş vampir kanına geçtiğinde alyuvar hücrelerinin sistemini bozar ve 1 dakika içinde öldürür.
Aima
beatiful wampire's attraction
Aima

wampirlerin zayıflıkları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100wampirlerin zayıflıkları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 4:32 pm

paylaşım için tesekrler vampirleri tamamen öldürmenin tek yolu vücutlrının parçalara ayırıp farklı yerlerde yakmaktır...bu bilgi için tüm vampirlerimden özür diliyorum..
http://vampiranime.co.cc
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 2:49 pm

peki başka kimyasallar bununlar üzerinde etkilimidir: mesela CN yada Metan gibi afro
kont13
vampir
vampir
kont13

wampirlerin zayıflıkları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100wampirlerin zayıflıkları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 10:51 pm

oo may gat samırsak yazmayı unutmuşlar lol!
Aima
Aima

wampirlerin zayıflıkları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100wampirlerin zayıflıkları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 11:37 pm

ya vampirleri yoketmek üzerine ne kadar çok se merak edilioooo Mad haaaahaaa
SpAsYuS
vampir
vampir
SpAsYuS

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 7:40 pm

ya bırakın gümüşü ,kafayı kesmei...Bunların yanında bi Nazar duası okunsa,bi fatiha okunsa hepi ölür...Gerisi boş Very Happy:D
Aima
Aima

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 11:22 pm

su ana yarıldım:D bi okuyup üfle iş tmmm ha
two_che
vampir
vampir
two_che

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 10:51 am

walla yha en iisi Very Happy
cu
vampir
vampir
cu

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 6:34 pm

SpAsYuS demiş ki:
ya bırakın gümüşü ,kafayı kesmei...Bunların yanında bi Nazar duası okunsa,bi fatiha okunsa hepi ölür...Gerisi boş Very Happy:D

phahhah kopp yaa..

bu arada paylşım için thnx Wink
aeon
Yeni Vampir
Yeni Vampir

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimePaz Mart 08, 2009 1:30 pm

sarımsak falan bi işe yaramaz kurtadamların gümüşe alerjisi vardır vampirlerin değil vampirler kazıkla ölürelemez kafasının koparılması ya da güneşin altında kül olana kadar bekletilmesi gerekir.kazık falan orta çağ efsaneleridir.
kaldor
vampir
vampir
kaldor

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 12:50 am

siz efsanelerde kalmıssınz olummm nedir bu yafff yok kazık cakacakmıs ulen benim kazıqı caksam birine onun soy sop biter o an bea ne diosun sen...ben cakmaqmda siqara diye yakıyorum onları beaa daha qecenlerde bi vurdm birine 200 metrre ileriye hani havayla daha ileri qidiolar yhaa sonra bende kostum yetistim eqdim kafısını topraqı yalattım bi daha yapma len bunları dedim özür diledi cumaya qitcksn dedm abi felan demeye basladı ulen dedm snn diye baslayacaktm tmm abi tmm bokuna suyuna kurban olaym cumaya da qiderim koyunda keserim kurbanlarda diye aqlamaya sızlamaya basladı neyse sonra bende bunun üstüne hawai ye qittim siqara almaya tam puromu iciyordum ki küba da devrim yine vampir picleri kafalarını koparttım serefsizlerin bi dahaa da ses cıkmaz onlardan sonra yine denizlideyim oturuyorum iste kosarken ayaqm takıldı vampirn biri qülmeye basladı oracıkta dayadım aqzına ( sarımsaqı ) qeberdi mal mal...ehh efsanaye benzemese de hikaye tarzında bi anılarımı anlattım bu arada coskun sabah anılar ı da severim ara sıra da evanescence... Very Happy :d :X
prenses
level C vampir
level C vampir
prenses

wampirlerin zayıflıkları Left_bar_bleue20 / 10020 / 100wampirlerin zayıflıkları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 3:31 pm

ya inanmıyorum vampiri sevmeyen vampir fanı Very Happy
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 3:32 pm

paylaşım için teşekkürler...
George
vampir
vampir
George

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 3:44 pm

kız sende teşekür edip durma hepimiz paylaşıyoruz sonuçta
kaldor
vampir
vampir
kaldor

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 5:33 pm

yoq ya tesekkür etsn bana da etsn ama ben karsılıksız bırakmammmmm.... annarsın ya ısırsana bi kere Very Happy :d xd...
Zephyr James Endersen
Yeni Vampir
Yeni Vampir
Zephyr James Endersen

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 3:43 pm

Paylaşım güzel...bi imam eksik Very Happy Bi fatiha falan okusun...hepsini dağıtırız Very Happy Bu arada parçalara ayırıp yakmak,Tutulma'da geçiyor...o da güzel ama...bence sarımsak falan biraz saçma geliyor,en eskileri yani...En kötü sallanmışlar...Yani,bence...Sarımsağa o kadar takılmamak derim ben... =) (-_-)
prenses
level C vampir
level C vampir
prenses

wampirlerin zayıflıkları Left_bar_bleue20 / 10020 / 100wampirlerin zayıflıkları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 4:13 pm

sarımsak etki etmez yaa saçma yani adam kan emiyo sarımsağa mı bakamıcak Twisted Evil
Misaki-Yuuki
level C vampir
level C vampir
Misaki-Yuuki

wampirlerin zayıflıkları Left_bar_bleue50 / 10050 / 100wampirlerin zayıflıkları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 4:19 pm

Ben hayatımda sarmsak kadar saçma bir şey duymadım.prenses haklı adamlar o kadar kan içiyor yani..
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 4:17 pm

bencede aslında kazık haricinde hepsi saçma noralar geri dönüyo onlara bişey fayda etmiyo yani hem ateş hiçbir etki etmez çünkü zaten onu kontrol edenleri var bunlar Level E flan sa bilmem
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: wampirlerin zayıflıkları   wampirlerin zayıflıkları I_icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 5:22 pm

tabi aslında artık vampirlerde modern oldu nerde eski şatolarda yaşayan vampirler geçmişe mazi
http://roleplayergame.twilightlegend.net

wampirlerin zayıflıkları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» wampirlerin adları