rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler Empty
MesajKonu: Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler   Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 7:36 pm

Nana ingilizce sub. bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz. Toplam 50 bölümden oluşan 1. bölümün tamamını bulabilirsiniz. 2. sezonunda 2009'da çıkacağı söylenmişti ama hala beklemekteyiz^_^

Anime tanıtımını burada bulabilirsiniz.

beğeneceğinizi umuyorum iyi eğlenceler^_^

Spoiler:
prenses
level C vampir
level C vampir
prenses

Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler   Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler I_icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 12:37 pm

tr altyazılı bölümler var mı acaba
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler   Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler I_icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 8:19 pm

prenses ben genelde ing. izlediğimden dolayı benim elimde yok mangası çeviriliyor ama animesi hakkında bir bilgim yok çeviri gruplarının hemen hemen hepsini takip etmeme rağmen yinede bir bakacağım=)
prenses
level C vampir
level C vampir
prenses

Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler   Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler I_icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 7:50 pm

çok iyi olur canım saol

Nana-İngilizce Alt Yazılı Bölümler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» karin animesi bölümler
» NANA(Tanıtım ve Yorumlar)