rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Blood - The Last Vampire

4 posters
YazarMesaj
Winged Death
vampir
vampir
Winged Death

Blood - The Last Vampire Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Blood - The Last Vampire Right_bar_bleue

Blood - The Last Vampire Empty
MesajKonu: Blood - The Last Vampire   Blood - The Last Vampire I_icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 6:38 pm

Blood - The Last Vampire BloodTheLastVampire

Adı: Blood - The Last Vampire

Türü: Film

Kategori: Aksiyon, Korku, Gizem, Vampirler,

TANITIM

Türünün son safkan dişisi olan Saya kullandığı enteresan klıcı ile düşmanlarını bir çırpıda avlıyor. Amerikan hükümeti tarafından görevlendirilen Davied ve Louise adlı iki ajan ile birlikte vampirleri yok ediyor. Japonya'daki bir Amerikan üssünde gerçekleşen peşpeşe intihar olayları Amerikan hükümetinin canını sıkınca Saya'ya okula bir öğrenci oalrak girip vampirleri yok etme görevi veriliyor...

VİDEO

http://www.aysavascisi.net
prenses
level C vampir
level C vampir
prenses

Blood - The Last Vampire Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Blood - The Last Vampire Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Blood - The Last Vampire   Blood - The Last Vampire I_icon_minitimePaz Mart 08, 2009 8:35 am

oo vidolu tanıtım ya birşey dicem tabii ki de üstüme vazife değil ama siz adminler ve modlar tüm tanıtımları videolu yapsanıza
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

Blood - The Last Vampire Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blood - The Last Vampire Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Blood - The Last Vampire   Blood - The Last Vampire I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 10:59 pm

videolu tanıtım süper olmuş konusu hoşuma gtmişti okuyunca bi de videosunu izliyince iice merak ettim en kısa zmnda izlycm bu animeyide eline sağlık spr tantmışsn Twisted Evil
BlaCk OceaN
level B vampir
level B vampir
BlaCk OceaN

Blood - The Last Vampire Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Blood - The Last Vampire Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Blood - The Last Vampire   Blood - The Last Vampire I_icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 2:07 pm

bu BLOOD+ anime serisine çok benziyo gibi duruyo.merak ediyorum gerçekten öylemi? onu bitirince bunu başlarım.

Blood - The Last Vampire
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampire Knight ve Vampire Knight Guilty şarkı sözleri (türkçe)
» Blood+
» Blood+(TANITIM)
» blood+ anime
» trinity blood tanıtım MANGA