rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paradise Kiss

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Paradise Kiss Empty
MesajKonu: Paradise Kiss   Paradise Kiss I_icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 6:19 pm

Paradise Kiss AS-Paradise-Kiss

Tarz: Dram, Romantizm
Konu: Moda
Yaş Grubu: On üç ile On dokuz yaş arası.
Yukari anne ve babasının sözünü dinleyen, her gün okula giden tipik bir lise öğrencisidir. Ancak, Yukari, ”Paradise Kiss” olarak bilinen markanın elbiselerini hazırlayan bir grup moda tasarımı öğrencisiyle tanışınca hayatı değişir. Bu grup kıyafetleri bir moda şovunda giyip tanıtacak bir model aramaktadır ve Yukari’yi seçerler. Başlangıçta, Yukari, bu garip görünüşlü grupla çalışma konusunda endişelidir, fakat sonunda, onların gerçekten iyi insanlar olduklarını fark eder. Ayrıca, Yukari’nin hayatı hiç de eğlenceli değildir ve bu grubun ideallerini gerçekleştirmek ve hayallerini takip etmekteki hırs ve azimleri, onu motive eder ve Yukari’nin kendi hayallerinin peşine düşmesini sağlar.

Karakter tanıtımı:

Paradise Kiss Yukari
Hayasaka Yukari
Yukari, Caroline ve ya Carrie ismiyle çağırılır. Anne ve babası ona sadece çok çalışıp iyi bir üniversiteye girmesini söylerler. Uzun boylu, zarif ve güzel bir kızdır. Bunun için Arashi onu caddede yürürken durdurur ve ona moda şovunda model olup olamayacağını sorar.

Paradise Kiss George
Koizumi Joji
Joji ve ya diğer bir değişle George bir tasarımcıdır. Peki, ne tasarlar? Mükemmel giysiler tabiî ki.^^O Paradise Kiss’in tasarımcısıdır. George’un tavırları çok etkileyicidir. George çok zengin bir aileden gelmektedir. Annesi çok gençken bir modeldir fakat George doğduktan sonra işi bırakmıştır. George’un Yukari’ye karşı bazı hisleri olduğu görünmektedir.

Paradise Kiss Miwako
Sakurada Miwako
Tatlı, sevimli ve çok güzel bir kızdır. Arashi’nin kız arkadaşıdır. Miwako’nun kız kardeşi “Happy Berry” ile tanınmış ünlü bir tasarımcıdır. Miwako bir gün onun gibi olmayı istemektedir, fakat bunu yapamayacağını bilir. Miwako’nun Paradise Kiss ‘deki görevi George’un tasarımlarını Arashi ile birlikte dikmektir. Yukari’nin iyi arkadaşıdır ve onu “Caroline” diye çağırır.

Paradise Kiss Arashi
Nagase Arashi
İyi bir gitaristtir. Miwako’nun erkek arkadaşıdır. Miwako ile birlikte George’un Paradise Kiss için yaptığı tasarımları dikerler.
Sakurada Miwako

Paradise Kiss Isabella
Isabella
Isabella Joji’nin en yakın arkadaşıdır. Paradise Kiss’de George’un tasarımlarını dikim için hazırlar.
prenses
level C vampir
level C vampir
prenses

Paradise Kiss Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Paradise Kiss Right_bar_bleue

Paradise Kiss Empty
MesajKonu: Geri: Paradise Kiss   Paradise Kiss I_icon_minitimePaz Mart 08, 2009 8:37 am

oo moda tam benlik izliyim ben bunu birde yna tanıtımın çok hoş olmuş nerden buluyosun yaaa
Misafir
Misafir

Paradise Kiss Empty
MesajKonu: Geri: Paradise Kiss   Paradise Kiss I_icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 8:15 pm

@prenses
tanıtımları kendim yapıyorum canım bazende yabancı kaynaklardan çeviri yapıyorum =)
eğer mangaları ve animeleri nerden bulduğumu soruyorsan takip ettiğim mangakalar var ve birinden diğerini bulabiliyorum yani rastlantı sonucu ve ya arkadaşlarımın önerileri üzerine izliyorum/okuyorum=)
prenses
level C vampir
level C vampir
prenses

Paradise Kiss Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Paradise Kiss Right_bar_bleue

Paradise Kiss Empty
MesajKonu: Geri: Paradise Kiss   Paradise Kiss I_icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 7:50 pm

ya bde ben o kadar msj attım neden hala yeni üye yazıo neye göre bunlar
Misafir
Misafir

Paradise Kiss Empty
MesajKonu: Geri: Paradise Kiss   Paradise Kiss I_icon_minitimePaz Mart 29, 2009 6:12 pm

prenses 50 mesaja kadar yeni üye kalacaksın. Ayrıca bunun için burayı değil Yardım kısmını kullanman daha doğru olurdu!

Paradise Kiss
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bloody Kiss