rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

karin anime tanıtım

3 posters
YazarMesaj
Aima
beatiful wampire's attraction
beatiful wampire's attraction
Aima

karin  anime tanıtım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100karin  anime tanıtım Right_bar_bleue

karin  anime tanıtım Empty
MesajKonu: karin anime tanıtım   karin  anime tanıtım I_icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 3:03 pm

karin  anime tanıtım Karin
Adı: Karin

Türü: TV Serisi

Bölüm Sayısı: 24

Kategori: Komedi, Romantik, Okul, Shounen, Vampirler,

Yılı: 2005

TANITIM:

merhaba arkadaşlar size vampir ve komedi türlerinin karışımı olan bi tür göstermek istedim karin ben daha 5 bölüm izledim ama çok hoşuma gitti çok komik yerler var izlemeye devam ediyom tabi ingilizce ama yine de çok güzel neyse konusunu söylemek gerekirse Karin normal bir kızdır ailesinin vampir olmasının dışında, her nasılsa Karin ailesi gibi kan içmemektedir ailesinden farklıdır, aksine kan üretmektedir bu durum ailesinde kabul edilmez. bir gün kentai adında birir sınıfına transfer olur ve bu kişi onun sırrını öğrendikten sonra işler değişir ayrıca daha sonraları bir vampir avcısı ortaya çıkacaktır.

Bu vampir ailesinin bireylerinde kan hızlarını harekete geçirecek duygusal zayıflık (insanlarda olumsuz etkinin baş göstermesi) vardır. Mesela Karin'in kanını harekete geçirip kan emme arzusunun baş göstermesi bir insanın mutsuz olmasından kaynaklanmaktadır.

KARIN (bildiğimiz bir vampir değildir. aksine farklı bir vampir)
RESİMLER:

karin  anime tanıtım %5Blarge%5D%5BAnimePaper%5Dwallpapers_Karin_Zerlingo_17837karin  anime tanıtım 1679
karin  anime tanıtım Karin
http://vampiranime.co.cc
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

karin  anime tanıtım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100karin  anime tanıtım Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: karin anime tanıtım   karin  anime tanıtım I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 11:37 pm

heyy karin'in saçı çok hoşuma gitti..xD sırf saçı hoşuma gtti die izlerm artık Very Happy
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

MesajKonu: Geri: karin anime tanıtım   karin  anime tanıtım I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 11:22 am

izleyebilirim
güzele benziyor

karin anime tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» school days anime tanıtım
» karin animesi bölümler
» Bleach(TANITIM)
» Blood+(TANITIM)
» Basilisk(TANITIM)