rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Lanet

2 posters
YazarMesaj
Shiki Senri
level C vampir
level C vampir
Shiki Senri

Yeni Lanet Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yeni Lanet Right_bar_bleue

Yeni Lanet Empty
MesajKonu: Yeni Lanet   Yeni Lanet I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 2:38 pm

uyandığında soğuk bir suyun içindeydi. Tahminen bu bir rüya idi etrafında adalar vardı. Her adanın üstünde başa bir dostu ve rima en arkada br adanın üstünde zincirliydi. ilk ona doğru yüzmek istedi tekrardan zincir sesleri duyuldu aname ıchrou aidou akatski ruka ve sorcha teker teker zincirleniyordu il rima doğru yüzdü ama tam yetişti derken kayboldu "RimAAAAAAAAAAAAAAA" diye bağırarak yatak tan kalktı iki hüzün dolu gözün kendisine baktığını hissediyordu. ama bulanıktı dha sonra "lord kaname" dedi. Başındaydı böyle yatmak ayıp olurdu doğrulmaya çalıştı ve diişleri izin vermedi.
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Yeni Lanet Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Lanet   Yeni Lanet I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 3:50 pm

Kaname shikinin kendine gelmesine sevinmişti gülümsedi ve "rima iyi ve güvende umarım sende iyi olursun" dedi ve ekledi önceden de böle resmi miydik pek hatırlayamadım. Eğer değildiysek yine öyle olalım merakımı gizleyemem bilirsin şimdi bana bunu yapanları söyleki içindei susuzluğu dindiriyim" dedi ve shikinin gözlerine imalı imalı baktı.
Shiki Senri
level C vampir
level C vampir
Shiki Senri

Yeni Lanet Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Lanet   Yeni Lanet I_icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 3:59 pm

shiki başını salladı ve birden "ah şimdi hatırladım efendim sorcha nerede ve yalvarırım ondan ayrılın 'Crusnikler' evet onlar olduğunu hayal meyal hatırlıyorum sorchaya yeni bir lanet yaptılar karışılık lanetinden kurtulduğunu öğrenmişler. şeytanla işbirliği yapıp onun sihirli tılsımından bu büyüyü yaptırmışlar ve bunu öğrendiğimi görünce beni öldürmeye çalıştılar lanete göre siz yani ilk vampir sayesinde sorchanın bedeninde kendi kraliçelerine ruh kazandıracaklar ve sorchayı ruhlar mahsenine hapsedicekler eğer bu olayı bir crusnik sorcha'ya söylemez onun yerine bizlerden biri söylerse o zaman da tamamen yok olacak lütfen ben ciddiyim" dedi shiki bunları söylerken tüyleri diken diken olmuştu.
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Yeni Lanet Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Lanet   Yeni Lanet I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 9:57 pm

Shiki sen iyimisin dostum sorchadan ayrılmak mı? Daha herşeyin başındayız nasıl bunu söylersin bütün crusniklerin kökünü kazırım daha iyi ama sorcha benden nefret ederse kendine zara verir.Shiki bir uzlaşma bulunur onu kaybedersem yada ona zarar verirsem yaşayamam o benim hayatım herşeyim" Kaname bunları söylerken aklına kötü görüntüler geldi hayır olamazdı sorchayı kaybederse bununla yaşayamazdı.
Shiki Senri
level C vampir
level C vampir
Shiki Senri

Yeni Lanet Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Lanet   Yeni Lanet I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 1:17 pm

Shiki "Sizi anlıyorum ama sizde beni anlayın fazla zaman yok ayrıca beni bu hastaneden çıkarın rima beni böyle görmesin iyiyim ben" dedi. Ayaklanmaya hazırladı üstüne gömleğini takıp " bir safkanla aldatın sorcha'yı " dedi. Yatağın ayak ucunda oturan kaname'ye "Ee hadi gelin artık" dedi. Arkasını döndü ve kapıdan çıktı kaname'nin onu izlediğini biliyordu. "Sorcha için yapın" aklınızda biri varmı?" diye sordu.

Yeni Lanet
1 sayfadaki 1 sayfası