rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eski Dostun Acı Selamı

2 posters
YazarMesaj
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Eski Dostun Acı Selamı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Eski Dostun Acı Selamı Right_bar_bleue

Eski Dostun Acı Selamı Empty
MesajKonu: Eski Dostun Acı Selamı   Eski Dostun Acı Selamı I_icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 2:21 pm

kaname kollarında olan shiki'yi hızla mistik şehir sokaklarından geçirerek vampir dostorlarında bulunduğu hastaneye getirmişti. hızla sedyeye yatırdılar ve amaliyet haneye aldılar buranın amaliyathanesi sihirle tedavi ederdi ancak safkanları iyileştirmek en zoruydu. Kaname'nin gözünden bir damla yaş döküldü ve "Dayan dostum lütfen"dedi.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Eski Dostun Acı Selamı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eski Dostun Acı Selamı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Eski Dostun Acı Selamı   Eski Dostun Acı Selamı I_icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:15 pm

sorcha hafifce kanamenin yanına eğildi ve dokunuyum mu dokunmayım mı diye tereddütle ve titreyerek ona dokundu. "bana izin ver onu bu hale getireni bulup yok ediyim seni böle hiç görmemiştim. rima onu böle görürse kahrolur"dedi ve kanameye yalvarırcasına baktı oysa izin vermeyeceğinden adı gibi emindi.
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Eski Dostun Acı Selamı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Eski Dostun Acı Selamı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Eski Dostun Acı Selamı   Eski Dostun Acı Selamı I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 12:59 am

Kaname sorcha'nın dediğine büyü bir tepki göstermekten kendini alı koyamadı. sinirleri tavan yapmıştı. Bir yandan en iyi dostu ölüm döşeğinde diğer yandan sevdiği kız intikam ateşiyle yanıyordu. Elini yuarı aldırdı ve hızla duvara vurdu. Duvar bütün koridor boyunca çatlamıştı. Sesini yatıştırarak "Bu benim savaşım kenarda dur ve izle seni tehlieye atamam " dedi
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Eski Dostun Acı Selamı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eski Dostun Acı Selamı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Eski Dostun Acı Selamı   Eski Dostun Acı Selamı I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 1:04 am

Sorcha kanamenin sözüne sinirlenmişti. Çnkü shiki'yi oda uzun zamandır tanıyordu ve rima için de hala önem arz ediyordu. Böyle bir durumdayken nasıl 'BENİM' diyebilirdiki bu çoq bencilceydi. Sorcha sinirle karışık duygular içindeyken kapının açılmasıyla kendine geldi doktor gülümsüyordu bu iyiye işaretti. Kendini tutamadı ve büyü bir sevinçle "işte bu " diye bağırdı aslında bu biraz çığlığı andırıyordu.
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

MesajKonu: Geri: Eski Dostun Acı Selamı   Eski Dostun Acı Selamı I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 2:26 pm

kaname'nin moreli düzelmişti. Doktr dan onu görmek için izin aldı ve odaya yöneldi doktora göre kurtulması mucizeydi. Kapıyı açarken sorchaya döndü "sen git ve dinlen ben buradayım rimaya haber vermek istiyorsan ara onu" dedi sözünü dinlemesini umuyordu. kapıyı açtı ve içeri girdi gördüğü manzara felaketti o hiç bu hale gelmemişti kim ve nasıl bu hale getirebilirdi intikam soğuk bir yemekti ve zamanı gelecekti.

Eski Dostun Acı Selamı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eski Orman