rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gin`iro no Kami no Agito (gümüş şaçlı agito)

YazarMesaj
BlaCk OceaN
level B vampir
level B vampir
BlaCk OceaN

Gin`iro no Kami no Agito (gümüş şaçlı agito) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gin`iro no Kami no Agito (gümüş şaçlı agito) Right_bar_bleue

Gin`iro no Kami no Agito (gümüş şaçlı agito) Empty
MesajKonu: Gin`iro no Kami no Agito (gümüş şaçlı agito)   Gin`iro no Kami no Agito (gümüş şaçlı agito) I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 2:12 pm

Gin`iro no Kami no Agito (gümüş şaçlı agito) 230404

Anime'nin Adı: Gin`iro no Kami no Agito

Diğer Adları: Agito with Silver Hair, Origin ~Spirits of the Past~ (movie)

Kategori: Film

Tür: Doğaüstü Güçler, Macera, Drama

Yayım Tarihi: 7/1/2006

Tanıtım:

İnsanoğlu kendi eliyle yine kendi sonunu getirecek. Bu kaçınılmaz bir gerçektir, nitekim tarihte ve birbirinden farklı din kitaplarında buna çeşitli örnekler mevcuttur.

Parçalanan ay üssünde, bir deney yapılmaktadır. Ancak başarısızlıkla sona erer ve bütün dünyaya zarar verir. Geride kalan çok az sayıdaki insan topluluğu, yıkıntılar arasında yaşam mücadelesi vermektedir. Bu insanlardan biri olan Agito’ya, yasakları çiğnemek her zaman için cazip gelmiştir. Yine böyle yasaklı bir işe kalkışan Agito, eski bir medeniyete ait bir kalıntı bulur ve Tula’yı 300 yıllık uykusundan uyandırır. Ancak Tula yerine getirmesi gereken bir görevi olduğunu hatırlamaktadır. Görevini gerçekleştirmek için Agito’dan ve topluluktan ayrılır. Agito kolay pes edecek biri değildir ve Tula’ya yardım etmek için orman ile bir anlaşma yapar…

(filmin içinde doğaüstü güçle beraber robot ve mekanik silahlar çok kullanılmaktadır.)

Gin`iro no Kami no Agito (gümüş şaçlı agito) 20060519005026

Gin`iro no Kami no Agito (gümüş şaçlı agito)
1 sayfadaki 1 sayfası