rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Korku Dolu Düşün Ardından

3 posters
YazarMesaj
kasumi
level B vampir
level B vampir
kasumi

Korku Dolu  Düşün Ardından Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Korku Dolu  Düşün Ardından Right_bar_bleue

Korku Dolu  Düşün Ardından Empty
MesajKonu: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 5:59 pm

Kasumi iyice yorulmuştu.Bu yüzden çok erken bir saatte uyumuştu.Şimdi ise korkunç bir rüya görüyordu.Ailesinin öldürülüş anını.Lanet cadının teki gelip onları öldürmüştü ve Kasumi bunun nedenini hiç anlayamamıştı.Anlamakta istemiyordu zaten.ek istediği intikamdı.
Rüyasında cadı annesini öldürüyorken yooo diyerek uyandı.Lanet oolası cadı dedi senden bunun intikamını alacağım.Uykusu dağılmıştı artık.En iyisi dışarı çıkmaktı.
Hazırlanıp dışarı çıktı.Çok dalgın yürüyordu ve hiçbir şeye dikkat etmiyordu.Sürekli o anı düşünüyordu.Ama bunları düşünürken bir şryin farkına varmamıştı.Kasumi bir çift göz tarafından izleniyordu.
Victoria Van Dort
level B vampir
level B vampir
Victoria Van Dort

Korku Dolu  Düşün Ardından Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Korku Dolu  Düşün Ardından Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 2:49 pm

kasumi yolda dalgın dalgın giderken victoria onu şaşırtmak için izliyordu.Kasumi yanına gelince karşısına çıkıp "naber" diye bağırdı.Kasumi bir an boş bulunup irkildi.Sonra güldü .Victoria "niye bu kadar dalgınsın?,ne düşünüyorsun" diye sıkıcı sorulara boğdu onu.kasumi'nin cevabını bekliyordu...
kasumi
level B vampir
level B vampir
kasumi

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 3:10 pm

''Korkunç bir kabus gördüm.''dedi
Victoria ya.Sonra gülümsedi''
Ne zamandan beri
bur
dasın.''Kasumi
ne zaman dır izlendiğini merak etmişti gözlenmekten hiç hoşlanmazdı.Bu
yüzden biraz sinirlenmişti.''Beni
yanlış anlama biraz gerginim ve bu yuzden ..Yani sana saldırabilirdim,Victoria
bana karşı dikkatli olmalısın.
''Acaba Victoria
ne diyecekti
.
Victoria Van Dort
level B vampir
level B vampir
Victoria Van Dort

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 3:19 pm

"sen arkadaşına zarar verecek kadar cani olamazsın" dedi victoria.Sonra elini omzuna attı.Yürümeye başladılar.Victoria ona ne gördüğünü sordu.Kasumi'nin anlatmak istemeyceğini düşündü."yanlış zamanda sordum,şimdi kızgın" diye düşündü.Sonra kasumi'nin ellerinden tuttu ve anlatmasını bekledi...
kasumi
level B vampir
level B vampir
kasumi

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 3:28 pm

‘’Gerçekten benim hakkımda böyle mi
düşünüyorsun Victoria çok iyi bir arkadaşsın’’
dedi
Kasumi..Daha önce hiç kimse onunla böyle konuşmamıştı.
’’Fazlasıyla içten biri ‘’diye
düşündü.Kim bilir belki de ikisi ilerde iyi arkadaş olabilirdi.
’’Evet,ona güvenebilim’’diye
düşündü ve
‘’Hikayemi duymak ister misin
Victoria’’
dedi.
Victoria Van Dort
level B vampir
level B vampir
Victoria Van Dort

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 11:29 am

"evet" dedi Victoria."seni can kulağı ile dinliyorum"
Kasumi'nin gözlerinin içi gülüyordu.Victoria onunla göz teması kurdu.Anlatmasını bekliyordu...
kasumi
level B vampir
level B vampir
kasumi

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 11:36 am

Kasumi anlatmaya hazırlandı derin
bir iç çekti.
’’Ben henüz çok küçükken ailemle mutlu
mesut yaşıyordum.O güne kadar.O cadı gelip bütün ailemi yok etti.Ben yalnız kaldım.Şimdi
o cadıyı arıyorum.O cadı hala rüyalarıma giriyor.’’
dedi…
Victoria Van Dort
level B vampir
level B vampir
Victoria Van Dort

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 11:40 am

"neden aileni yok etti?" diye sorularına devam etti.Kasumi'nin gözündeki ışığın birden kaybolduğunu farketti.Ardından bir soru daha sordu."sizile ne alıp veremediği varmış"
kasumi
level B vampir
level B vampir
kasumi

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 11:46 am

‘’Ben nedenini hiçbir zaman
anlayamadım.’’
dedi Kasumi.Tabi yaa neden??Neden??Kasumi
bilmiyordu.
’’Tek istediğim intikam Victoria,intikam.’’dedi ve Victoria ya baktı.
Victoria Van Dort
level B vampir
level B vampir
Victoria Van Dort

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 11:54 am

"intikam,ama ya cadılar sana birşey yaparsa,ya onlarla başa çıkamazssan"dedi victoria kaşları çatık bir halde."o zaman seni de yok ederler"diye devam etti.Ama kasumi'nin yüzünden vazgeçmeyeceği belliydi.
kasumi
level B vampir
level B vampir
kasumi

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 12:07 pm

‘’Ne olursa olsun vazgeçmiycem’’dedi Kasumi.Kesinlikle vazgeçemezdi.Olmazdı,ailesinin
intikamını almalıydı.
’’Başıma ne geleceği
umrumda bile değil.Neden onları benden çalmak zorundaydı.Neden beni yalnızlığa
mahkum etti.Neden ben??İntikamımı almadan vazgeçmicem.Asla olmaz.
Tüm bunları kesinlikle söylemişti.
Victoria Van Dort
level B vampir
level B vampir
Victoria Van Dort

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 12:21 pm

böyle konuşa kanuşa bir deniz kenarına kadar gelmişlerdi.yere oturup denizi seyretmeye başladılar."peki o zaman aileni öldüren cadıları nerede ve nasıl bulmayı düşünüyorsun?" diye soru sormaya devam etti victoria."nerede oldukları hakkında bir bilgin var mı?"
kasumi
level B vampir
level B vampir
kasumi

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 12:33 pm

‘’Hayır hiçbir bilgim yok’’dedi Kasumi.Bu doğruydu.Hiçbir bilgisi yoktu.Ama nasıl
bulacağıyla ilgili bir planı vardı ve elinde önemli bir ipucu ipucu.
’’Ama önemli bir ipucu ve birkaç tane planım var.Şimdilik
sadece bunlar.’’
dedi ve denize baktı.
Victoria Van Dort
level B vampir
level B vampir
Victoria Van Dort

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 12:44 pm

victoria,kasumi'nin düşüncelerini öğrenmek istiyordu.Sorularına devam etti.
"birinden yardım almayı düşünüyor musun?Tek başına zor olabilir"dedi.
Sonra denize taş atıp ayı izlemeye başladı.
kasumi
level B vampir
level B vampir
kasumi

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 12:49 pm

Kasumi Victorianın sözüne çok
şaşırdı.Bir süre ne diyeceğini bilemedi.
’’Bunu
bimiyorum.Belki sen bana yardım edersin??
dedi ve Victoria nın yüzüne baktı
Victoria Van Dort
level B vampir
level B vampir
Victoria Van Dort

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 6:17 pm

"evet,sana yardım edeceğim" dedi victoria.Kasumi'nin gözlerine yine ışık geldiğini farketti.
"ama,2 kişi de başaramayız" dedi üzgün bir şekilde.
"bize başka birileri de yardım edebilir mi?"
LoRD FRYDae
level B vampir
level B vampir
LoRD FRYDae

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 4:01 pm

'' Ewet'' dedi Frydae. '' Ben de yardim etmek istiyorum. Böyle bi kötülük cezasiz kalamaz. Ama Cadilara olan bu nefretinden vazgecmelisin Kasumi. Cünkü aileni öldürenler çok kötü cadilar. Onlarin disinda cok iyi kalpli cadilar var... Mesela ben kücükken ailemle beraber insanlara karsi savasiyordm. Tam beni öldürceklerdi ki ordan gecen bir cadi hayatimi kurtardi.Yani butun cadilara karsi dusman olup önyargili davranmamalisin bence... Herneyse aileni öldüren o kötü cadilari bulup intikam almana ben de yardim edecegim. Bu işi birlikte basaracagiz değil mi? '' Dedi ve Kasumi ve Victoria 'ya bakti...
kasumi
level B vampir
level B vampir
kasumi

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:39 am

Kasumi arkasında duyduğu bu
sesle irkildi.Baktığında Frydae i gördü
’’Ne
zamandan beri ordasın’’
dedi.Kasumi
şaşırmıştı.İnsanlar tarafından gözetlenmekten hoşlanmazdı.
’’bana neden yardım etmek istiyorsun’’dedi.Ayağa kalktı ve frydae den bir cevap bekledi
LoRD FRYDae
level B vampir
level B vampir
LoRD FRYDae

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:29 am

Kasumi arkasında duyduğu bu sesle irkildi . Baktığında Frydae i gördü ’’Ne zamandan beri ordasın ’’ dedi.Kasumi şaşırmıştı. ’’ bana neden yardım etmek istiyorsun ’’ dedi. Ama Frydae buna bi anlam verememisti ? Frydae bi vampirdi ama Kasumi onun bi insan oldugunu mu dusunuyordu ? Yoksa Frydae yanlis mi anlamisti ? Ama Kasumi ' nin bu sert cikisi Frydae ' i biraz hayal kırıklıgına ugratmisti. Frydae yardimsever bi vampirdi. Haksizligi hic sevmezdi. Kasumi 'nin ailesine yapilanlari duyunca dayanamamis ve yardim etmek istemisti. '' Ailene olanlari anlattigindan beri burdayim Kasumi. '' dedi. '' Ama lütfen bana bu kadar sert davranma. Ben sadece yardim etmek istemistim. Sen cok zeki bi vampirsin Kasumi. Ailenin intikamini almak istemen cok doğal. Ama bunu yalniz basina veya Victoria ile de basarman cok zor. Cadilar bi hayli güclü büyülere sahip undeadler... Ve eminim senin ailenin tamamini yok edebldklerine göre bi hayli kalabaliklar... Anlicagin bunu bu kadar az kisiyle basarman cok zor ve ben de basarman icin sana yardim etmek istiyorum... Simdi lütfen bana bu kadar soguk ve sert davranma ... Bu işi beraber halledelim olr mu arkadasim? '' Frydae bu sözleri söylerken yüzünde dostca bi gülümseme vardi. Kasumi ile arkadas olmak istiyordu. Kasumi ye elini uzatti ve sikmasini istedi. Peki acaba Kasumi 'nin tepkisi ne olacakti ?
kasumi
level B vampir
level B vampir
kasumi

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 11:46 am

Kasumi bir an ne yapacağını şaşırdı.Kafası karışmıştı.Ne yapacağını bilemiyordu.''Yardımsever birisin sen Frydae.Ama bana kesinlikle yardım edeceğine güvence verebilir misin???Bizi yarı yolda bırakmayacağına...Sana biraz soğuk davranmış olabilirim ama böyle bir şeyi bilmeye hakkım var.Arkadaşcanlısı biriyimdir aslında...Ama madem bana yardım etmek istiyorsun..''Kasumi gülümsedi ve Frydae nin elini sıktı''O halde bunu geriçevirmeyeceğim.Arkadaşım.''dedi
LoRD FRYDae
level B vampir
level B vampir
LoRD FRYDae

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 11:57 am

Kasumi Frydae ' in elini sikti. Frydae, Kasumi'nin bunu geri cevirmedigine cok sevinmsti.'' Söz veriyorum arkadasim , sizi yari yolda birakmayacagim'' dedi Frydae gülümseyerek... Kasumi' nin gözlerindeki soğukluğun kayboldugunu görüyordu Frydae.... Ve onla arkadas olduguna cok sevinmisti...
Victoria Van Dort
level B vampir
level B vampir
Victoria Van Dort

MesajKonu: Geri: Korku Dolu Düşün Ardından   Korku Dolu  Düşün Ardından I_icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 6:05 pm

"işte şimdi güzel oldu" dedi victoria."artık 3 kişiyiz,onları yenme şansımız daha da arttı" diye devam etti.Sonra o da frydea'nın elini sıktı...

Korku Dolu Düşün Ardından
1 sayfadaki 1 sayfası