rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

üstteki üyenin avatarını yorumluyoruz

+10
*haRpy*
*RiMa*
Shiki Senri
LoRD FRYDae
BlaCk OceaN
Claire Moren
bayvampir
kasumi
Kaname Kuran
Victoria Van Dort
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Tom Crowley
vampir
vampir
Tom Crowley

üstteki üyenin avatarını yorumluyoruz - Sayfa 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100üstteki üyenin avatarını yorumluyoruz - Sayfa 3 Right_bar_bleue

üstteki üyenin avatarını yorumluyoruz - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: üstteki üyenin avatarını yorumluyoruz   üstteki üyenin avatarını yorumluyoruz - Sayfa 3 I_icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 4:34 pm

D. Gray Man izlemiyorum ilk başta güzel kadınmış dedim sonra imzanda Yu Kanda yazıyo yorum yapmadan bir bakyim kimmiş diye baktım adam çıktı Very Happy:D yakışıklı adammış diyip bitiriyim sözümü Smile
BlaCk OceaN
level B vampir
level B vampir
BlaCk OceaN

üstteki üyenin avatarını yorumluyoruz - Sayfa 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100üstteki üyenin avatarını yorumluyoruz - Sayfa 3 Right_bar_bleue

üstteki üyenin avatarını yorumluyoruz - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: üstteki üyenin avatarını yorumluyoruz   üstteki üyenin avatarını yorumluyoruz - Sayfa 3 I_icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 5:30 pm

animeyi izlesen saçlar dışında hiç kadın denilcek biri olmadığını anlarsın.şimdiki avatarında güzel durmuş.

kasumi demiş ki:
lenali güzel çıkmış ama ben pek sevmem
ben lenalee yi seviyorum.asıl kandaya kanım ısınamamıştı.90.bölümlerden sonra çok sevmeye başladım.

üstteki üyenin avatarını yorumluyoruz
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3