rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ejderhalarla mini bir tanıtım :D

3 posters
YazarMesaj
kont13
vampir
vampir
kont13

ejderhalarla mini bir tanıtım :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ejderhalarla mini bir tanıtım :D Right_bar_bleue

ejderhalarla mini bir tanıtım :D Empty
MesajKonu: ejderhalarla mini bir tanıtım :D   ejderhalarla mini bir tanıtım :D I_icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 11:41 pm

Efsanevi bir yaratık olan ejderha (Türkçesi Evren) çoğunlukla büyüsel veya ruhani güçlere, özelliklere sahip, kuvvetli ve büyük bir yılan veya başka bir sürüngen olarak tasvir edilmiş, tanımlanmıştır.Genellikle ağızlarından ateş çıkardıkları da söylenmektedir. Batı tasvirleri genellikle kanatlıyken, Doğu'daki tasvirlerde genellikle kanat bulunmaz. Ejderhalarınkine benzer özellikler içeren efsanevi yaratıklar neredeyse her kültürde mevcuttur. Hatta ejderha Çin ve diğer Uzak Doğu ülkelerinin simgesidir. Ve çoğu zaman iki yüzlü düşmanları belirtmek için 2 başlı ejderha deyimi kullanılır.
ejderhalarla mini bir tanıtım :D Images%3Fq%3Dejderhalar%26um%3D1%26hl%3Dtr%26sa%3DN Laughing
Aima
beatiful wampire's attraction
beatiful wampire's attraction
Aima

ejderhalarla mini bir tanıtım :D Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ejderhalarla mini bir tanıtım :D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ejderhalarla mini bir tanıtım :D   ejderhalarla mini bir tanıtım :D I_icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 11:45 pm

tanıtım için tesekrler:D bn daa cok blgilenmek isterima ama
http://vampiranime.co.cc
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

ejderhalarla mini bir tanıtım :D Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ejderhalarla mini bir tanıtım :D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ejderhalarla mini bir tanıtım :D   ejderhalarla mini bir tanıtım :D I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 1:50 pm

Karışık... Ellerine sağlık.

ejderhalarla mini bir tanıtım :D
1 sayfadaki 1 sayfası