Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup
 
AnasayfaKapıSSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 >_> Asil Kan'ın Varisi <_<

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
VampirellaBuffy
level C vampir
level C vampir
VampirellaBuffy

Mesaj Sayısı : 79
Yaş : 23
Nerden : Terslikler Ülkesinden
Puan :
0 / 1000 / 100

Kayıt tarihi : 07/03/09

MesajKonu: >_> Asil Kan'ın Varisi <_<   Salı Mayıs 05, 2009 5:53 pm

işte benim yazdığım bir roman yada senaryonun karakterleri yakında bölümleri de vermeye başlayacağım ^=^
-----------
ASiL KANIN VARiSi

KARAKTERLER


AnaKarakterler

Eva(Asil Kan’ın Varisi)=Köle olduğu zamanlar çok sıkıntılar çekmiştir.Fakat her zaman asil bir köle olmuş ve kendisini sahibi sananın istediği hiçbir şeyi yerine getirmemiştir.Dışarıdan çok güçlü bir kız gibi görünse de kendi iç dünyasında güçsüzdür ve bunu bilen tek kişi Oktay’dır.Oktay sayesinde bazı sıkıntılarını atlatabilmiş ve mutlu olabilmiştir.Güçlü ve zeki bir savaşçı,aşık bir kız ve Asil Kan’ın Varisi bir Vampirdir.

Oktay(Eva’nın Sevgilisi)=Eva’yı çok seviyordur ve en zor zamanlarında her zaman onun yanında olmuştur.Eva’yı ağlarken gören tek kişidir.Dışarıdan sadık ve aptal bir köle gibi görünse de aslında çok zeki biridir.Ayrıca çok güçlü bir Vampirdir ve savaş yetenekleri süperdir.

Rüya(Eva’nın En Yakın Arkadaşı)=Her ne olursa olsun Eva’nın yanında olmuştur.Zeki bir Vampir ve güçlü bir büyücüdür.Savaş sırasında akıl almaz büyüleriyle karşı tarafın yenilmesinde çok etkili olmuştur fakat fark etmediği bir anda İblislerin eline düşmüş ve İblisler onu güçlü büyüleriyle kötüye çevirmişlerdir.Ancak Alp’in ona olan sevgisi onu normale döndürmüştür.

Alp(Eva’nın En Yakın Erkek Arkadaşı ve Rüya’nın Sevgilisi)=Aynı zamanda Oktay’ın en yakın arkadaşı olan Alp,Oktay gibi çok güçlü bir Vampir ve savaşta ileri gelen bir komutandır.Rüya’ya deliler gibi aşıktır ve Rüya İblislerin eline düştüğünde hiç düşünmeden onu kurtarmaya çalışmış ve son anda bunu başarmıştır.

Güneş(Eva’nın Ablası)=Köle olduğu zamanlar Eva gibi çok sıkıntılar çekmiştir.Vampirler için kurulmuş sığınaklar birine yerleştiğinde ondan hemen sonra gelen Tarık’a aşık olmuş ve o kötü zamanlarda Tarık’ın onun yanında olmasıyla beraber sıkıntılarının üstesinden gelmiş ve Tarık evlenme teklif ettiğinde deliler gibi mutlu olarak kabul etmiştir.Ayrıca o da zeki bir Vampir ve savaş stratejisini genelde o ayarlamıştır.Daha sonra Tarık’ın ölüm haberine dayanamamış ve savaş biter bitmez kendisini öldürmüştür.

Tarık[Eva’nın Eniştesi(Ablasının Eniştesi)]=Güneş’ten hemen sonra yaralı bir şekilde sığınağa yerleşmiştir.Güneş’e gördüğü andan beri aşıktır ve onu mutlu edebilmek için elinden geleni yapmıştır.Ona evlenme teklif ederek,onu ömrünün sonuna kadar koruyacağına yemin etmiştir ve korumuştur da.Ayrıca güçlü bir savaşçıdır.Savaş sırasında Kuradamların eline düşmüş ve öldürülmüştür.

Aslı(Eva’nın Diğer En Yakın Arkadaşı)=Rüya gibi her ne olursa olsun Eva’nın yanında yer almış ve onu korumak için ant içmiş bir Vampirdir.Zekidir ve Rüya kadar olmasa da o da güçlü bir büyücüdür.Savaş esnasında Rüya’nın düşman eline düştüğünü görmüş ama onu kurtarmak için olay yerine yetişememiştir.

Gökalp(Asil Kanın Diğer En Yakın Erkek Arkadaşı ve Aslı’nın Sevgilisi)=Alper gibi Oktay’ın çok yakın bir arkadaşıdır.Güçlü bir savaşçı ve çok iyi bir Vampirdir.Ayrıca komik bir kişiliği vardır.En zor zamanlarda bile espri yapıp ortamı yumuşatmaya çalışmıştır.

İpek(Eva’nın En Yakın Kız Arkadaşlarında Biri)=Aslı ve Rüya gibi her ne olursa olsun değil de genellikle Eva’nın yanındadır.Gruptaki diğer kızlara göre daha az cesurdur ve güzelliğine düşkün biridir.Zeki bir vampirdir,eski diller hakkında bilmediği şey yoktur ve sahiplerini oyalama konusunda çok iyidir.

Kadir(Eva’nın En Yakın Erkek Arkadaşlarından Biri)=Kadir son derece iyi ve zeki bir vampir,güçlü bir savaşçıdır.Fakat küçük bir dikkatsizlik yüzünden düşman eline düşmüştür ve ona ne olduğu belli değildir.

Yan Karakterler

İyiler

Öykü=Vampirler için sığnaklar kurmuş ve binlerce vampire yardım ederek onları Kurtadamlar ve İblislerle olan savaşa hazırlamada Eva’ya çok yardım etmiştir.

Akın(Öykü’nün Sevgilisi)=Vampir sığınağını kurmada Öykü’ye çok yardımcı olmuş ve Öykü^yü savaşta kurtarabilmek için ağır bir yara almış daha sonra fazla dayanamadan ölmüştür.

Nil=Öykü’nün en yakın arkadaşıdır ve Akın gibi Öykü’ye sığınakları kurada çok yardımcı olmuştur.Aslında Akın’a aşıktır ama çok sevdiği arkadaşı için bu aşkı unutmaya çalışmıştır.Savaşta esir alınmış ve öldürülmüştür.

Kenan=Savaşta ileri gelen bir komutandır ve Nil’i seviyordur.Ayrıca Akın’ın en yakın arkadaşıdır.Savaşırken ölmüştür.

Yelda=Öykü’nün yakın bir arkadaşıdır ve kölelikten kaçıp sığınağa saklanarak birçok vampire örnek olan ilk vampirdir.Savaş sırasında kaybolmuştur.

Barış=sığınağa gelen ikinci vampirdir ve savaşta ileri gelen biridir.

Kötüler

Cem=Eva’nın köle olduğu zamanlar ki sahibi.Eva’ya çok çektirmiştir.Sığınakların kurulmasını engellemeye çalışmıştır hatta kurulduktan sonra iki ayrı yere saldırılar yapmıştır fakat üçüncü,dördüncü ve Eva’nın da kurulmalarında bizzat yardım ettiği beşinci ve altıncı sığınakları bulamamıştır.Ayrıca Kurtadamların başındaki Kurtadamın oğludur.

Kader=Cem’in sözde sevgilisidir ve Eva’yı hiç sevmemiş,türlü işkenceler yapmıştır.Güzelliğine düşkündür ve tırnaklarının biçimsiz olmasına asla tahammül edemez.

Burak=Kendi türünden başka diğer üç türden nefret eden bir Kurtadamdır.Sözde Cem’in en yakın arkadaşıdır fakat Cem’in yerini almak için yapamayacağı şey yoktur.Güçlü ve kurnaz biridir,acıma duygusu yoktur.

Tamara=Cem’in yakın arkadaşlarından biridir.Kader’in en yakın arkadaşıdır ve zeki bir komplocudur.

David=Cem’in işbirlikçisidir.Cem bütün pis işlerini David ve adamlarına yaptırır.

Miranda=İblislerin başındaki kişinin kızıdır.Son derece güçlü bir İblistir ve Rüya’yı yakalayan kişidir.Ayrıca bir yandan da Burak’ı seviyordur.Emrinde çok güçlü iblisler ve William’ın yarattığı yaratıklar vardır.

William=David’in en güvenilir adamıdır.Ne olursa olsun David’e karşı gelmemiştir.Ayrıca emrinde kendi yarattığı yaratıklar vardır ve çok zeki bir bilim adamıdır.Miranda’yı seviyordur ve yarattığı onlarca yaratığı onun emrine vermiştir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
>_> Asil Kan'ın Varisi <_<
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
rpg fan club :: Serbest Forum :: Fanart ve Fanfic-
Buraya geçin: