rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amatsunun küçük sarayı....

YazarMesaj
Amatsu Kima
vampir
vampir
Amatsu Kima

Amatsunun küçük sarayı.... Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Amatsunun küçük sarayı.... Right_bar_bleue

Amatsunun küçük sarayı.... Empty
MesajKonu: Amatsunun küçük sarayı....   Amatsunun küçük sarayı.... I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 2:48 pm

Amatsu ailesinin kendisi için aldığı eve ilk defa giriyordu bay marsuki ondan önce ewe yerleşmişti.amatsu salona geldi bay matsuki hoş geldiniz küçük bey dedi.amatsu hoşbulduk dedi ve oturdu güzel bir evmiş ama istemediğimi söylemiştim bay matsuki amatsunun sözünü kesti afedersiniz efendim ama aileniz sizin için en uygun olanını seçti dedi.amatsu tamama dedi tartışmak istemiyorum dedi ve kalktı ve evi dolaşmaya başladı....
Amatsu Kima
vampir
vampir
Amatsu Kima

Amatsunun küçük sarayı.... Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Amatsunun küçük sarayı.... Right_bar_bleue

Amatsunun küçük sarayı.... Empty
MesajKonu: Geri: Amatsunun küçük sarayı....   Amatsunun küçük sarayı.... I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 4:15 pm

amatsu bütün evi gezdi.evi çok beğenmişti muhteşem bir manzarası harikada bir havası vardı.amatsu inatla insan dünyasında yaşamak istiyordu çünkü burası ona kendini iyi hissettiriyordu aslını söylemek gerekirse vampirlerlede pek anlaşamıyordu.amatsu biraz kibirliydi bir safkan olduğu için kendini büyük görüyordu.bunu kasıtlı yapıyordu aslında.
amatsu arkadaş canlısı biriydi hem yeni insanlar yeni vapirlerle tanışmak istiyordu bunu için bir an önce dışarı çıkmalıydıaşağıya indi salonna girdi bay matsuki,de elinde telefon amatsuyu bekliyordu.bay matsuki küçük bey aileniz onları aramanız gerekiyor dedi.amatsu bay matsukiye baktı bu yüzden yanlız kalmak istiyordum ama rahat bırakamazsınız değil mi? diye sert çıkıştı amatsu.bay matsuki gayet sakin ve sinir bir tavırla arayın küçük bey dedi.amatsu çaresiz telefonu eline aldı ve ailesini arada görüşmesi beş dakika sürdü telefonu tekrar bay matsukiye verdi.tamam mı dedi bay matsuki ewet efendim dedi amatsu hazırlanmıştı dışarı çıkacaktı bay matsuki bunu fark etti bir yere mi gidiyorsunuz.küçük bey. amatsu ewet bir sakıncası mı var dedi ve evden çıktı.dışarı da sonun da dedi amatsu

Amatsunun küçük sarayı....
1 sayfadaki 1 sayfası