rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vampir Festivali

3 posters
YazarMesaj
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Vampir Festivali Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vampir Festivali Right_bar_bleue

Vampir Festivali Empty
MesajKonu: Vampir Festivali   Vampir Festivali I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 12:43 am

"Ayın ilk günü birazdan tüm vampirler büyük meydanda olacak bu arada sorcha eşsizsin çok güzelsin" dedi Sorcha'nın elinden tuttu. "Unutma babamın himayesindeydin o yaksa ben varım" dedi Kaname ilk defa kendini yalnız hissetmiyordu ve ayın ilk gününe ilk defa bir kadınla katılıyordu "Gelinimle"dedi sessizce ve sorcha'ya baktı.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Vampir Festivali Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vampir Festivali Right_bar_bleue

Vampir Festivali Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Festivali   Vampir Festivali I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 1:00 am

"Ay da ilk defa bu kadar güzel... biliyor musunuz? ben ilk defa böyle bir festivale gidiyorum küçükken camsız bir odada büyüdüm yani hiç bir şey bilmiyordum" dedi Kaname'nin elini tutması hoşuna gitmiş gibiydi ama heycanı bin kat artmıştı. İlerdeki bütün vampirler onlara bakıyordu sorcha çekingenleşti. Herkes önlerinde boyun eğiyordu ve ilerde bir grup soylu bir masada oturuyolardı kaname sorcha'yı oraya doğru çekiyordu.
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Vampir Festivali Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Festivali   Vampir Festivali I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 1:21 am

kaname giderken "Ayı değil seni görüyorum gökyüzünde kusura bkma ama benim gördüğüm şey senin ayından binlerce kat daha güzel" dedi. Kaname bunları söyledikçe boşalmış gibi hissediyordu. Burda kal çünkü tehlikeli (ve kulağına yaklaşarak) gelinim olacak kızı tehlikeye atamam" dedi ve masaya yaklaştı
---------------
Masadakiler onu görünce ayağa kalktı ve selam verdi."Artık beni saymıysunuz anlaşılan benim loncamdakilere nasıl emir verirsiniz" dedi ve elini serçe masaya vurdu. "Şimdi konuşmıcam çünkü değerli bir misafirim var ama daha sonra acil bir toplantı bekliyorum yoksa açklama yapmadan gözlerinizi yumarsınız" dedi ve masadan kalktı Sorcha'nın yanına ilerledi.
--------------
"Burda şuan herkes eşit sadece safkanlar üstün yani sen ve ben" dedi ve gülümseyerek "uslu bir kız olmana sevindim belkide arkadaşlarına raslarız ha?" dedi ve onlara doğru yaklaşanları hissetti.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Vampir Festivali Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vampir Festivali Right_bar_bleue

Vampir Festivali Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Festivali   Vampir Festivali I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 3:58 pm

Sorcha "Belki" dedi ve kaname'nin gözlerine baktı sevgi vardı eskisi gibi soğuk değildi. Sorcha bu durumdan istifade "Efendim neden onlara kızdınız?" dedi cevap geleceğini umuyordu hoş gelmezsede zaten fazla merak etmiyordu ama daha önce olduğu gibi kaname ile konuşurken kızarıyordu. Gelinim olacak kız derken ne demek istemişti sorcha kanının sevildiğini biliyordu acaba kaname de onun kanına açlık mı? çekiyordu sanırım bu soruları kendisi ceavaplayamazdı ve emindi ki bunları sormak için bile biraz erkendi.
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Vampir Festivali Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Festivali   Vampir Festivali I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 1:00 am

Kaname ya şimdi ya hiç dercesine sorcha'ya sarılır "Lütfen kendini böyle şeyler için yorma seni önemsiyorum" dedi ve sorcha'nın konuşmasına izin vermeden "Senden ayın ilk gününde benim yanımda olduğun gibi susuzluğumda da olmanı istiyorum" dedi ve sorcha'nın kafasını kaldırdı. "Seni dinliyorum cevabın nettir bu yüzden ikilemeye girmeden bana cevap ver" dedi Kaname Yuuki'ye bu sözleri söylemişti ama ortada bir alış veriş vardı sorcha'nın kendisindn bir beklentisi yoktu ama kaname ondan sevgilisi değil Gelini olmasını istiyordu.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Vampir Festivali Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Festivali   Vampir Festivali I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 12:24 pm

Sorcha gerçekten şaşırmıştı ve şu andan damarlarında akan kandan daha kırmızı bir durumdaydı. Cevap veremiyordu çünkü her şey olabildiğinden erken gelişmişti. Büyük bir karışıklık vardı kafasında... Daha sonra başını hafifce kaldırdı. "Tabii sizin kan gelininiz olmak benim için onurdur" dedi sorcha büyük bir hayal kırıklığı hissediyordu. Nedenini bilmiyordu ama yinede Kaname'nin ondan sadece kan gelini olmasını istediğini düşünüyordu çünkü bir vampir gerçekten veliahtlığa ve Prince olmaya talip olabilmek için olgun olmalıydı. Olgun olabilmek için de bir insan yada bir vampirden kan almalıydı ve sorcha da artık kaname'nin hak ettiği ünvana talip olabilmek için kendisini istediğini düşünüyordu. Tabii ki onu reddetmicekti ama...
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Vampir Festivali Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Festivali   Vampir Festivali I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 12:34 pm

Kaname hafice güler ve devam eder "Tabii cnm kann gelini sorcha bu işi bu kadar hafife almıyorsun değil mi? ayrıca ben sana kan gelinim demedim hayatımda iki kadın birden olamaz bu yüzden ben senden hem kadınım hem gelinim olmanı istiyorum anlaşılan sözlerim senin beynini buladı" dedi ve sorcha'nın neler düşündüğünü öğrenmeye çalışırcasına gözlerine baktı. Çünkü cevabından sonra mutsuzluğu yüzüne vurmuştu.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Vampir Festivali Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Festivali   Vampir Festivali I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 4:38 pm

Sorcha "Efendim bence siz yine acele kara veriyorsunuz size kanımı da canımı da bir dakika bile düşünmeden veririm ama biraz daha düşünün.. Bence siz hala yuuki'yi unutamadınız ve beni seviyorsanız bile ben beni seven erkeğin kalbinin sadece benim adımı duyunca hızlanmasını isterim ve o kişiyi paylaşamam" dedi sorcha bunları söylerken ilk defa ciddiydi belki önceden başkalarıyla konuşurken haşare taşkın biriydi ama şuanda gözleri bambaşkaydıç
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Vampir Festivali Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Festivali   Vampir Festivali I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 5:13 pm

Kaname karışık duygular içindeydi ve ne diyeceğini bilemiyordu ve artık yuuki'yi düşünüp düşünmediğini de bilmiyordu ama kendine engel olamadı "Peki" dedi ama sorchayı kolundan tutup kendine doğru çekti ve onu (dudağından) öptü.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Vampir Festivali Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Festivali   Vampir Festivali I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 8:56 pm

sorcha kendine engel olamadı ve kaname'ye tokat patlattı. Derin bir nefes alıp "Çok bencilsiniz böyle bir şey için ne yer ne zaman nasıl olurda karanlıklar prensesini herkesin önünde böyle böyle iğrenç bir duruma düşürürsünüz" dedi öfke kusuyordu nasıl olurdu böyle bir şey üstelik bir prens böyle bir şeyi nasıl yapardı. Yavaşça kaname'nin kollarından sıyrıldı ve yüzüne anlamsız ve boş bir şekilde baktı. ardından hızla kalabalığa karıştı.
Aima
beatiful wampire's attraction
beatiful wampire's attraction
Aima

Vampir Festivali Empty
MesajKonu: Geri: Vampir Festivali   Vampir Festivali I_icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:33 pm

olanları gördüm sorchi.aima sulu sulu sorcha ya yanaşıyordu o çocuk sana kesik bu kadar kasma kndini safkansın diye çıkmıcek mısın kimseyle hem biliyorsun o çok popüler mutlu eder seni hey ben konuşurken yüzüme bak seni bayafır bu mekanlarda göremiyorum hem...
http://vampiranime.co.cc

Vampir Festivali
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ilk vampir
» Vampir Kedi
» Delikanlı bir vampir
» vampir 6 kuralı
» Vampir Efsanesi