rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Natsumi ve mintinin dairesi

2 posters
YazarMesaj
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

Natsumi ve mintinin dairesi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Natsumi ve mintinin dairesi Right_bar_bleue

Natsumi ve mintinin dairesi Empty
MesajKonu: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:41 am

natsumi yeni taşındığı dairesinde oturuyordu yeni bir hayata başlamıştı.ve yine yanlızdı kimseyi tanımıyordu aslında tanımak içinde hiç çaba göstermiyordu.acaba dedi kendi kendine varlığımı hissederler mi acaba.natsumi yatağının üzerinde oturuyordu pencereden sızan güneş onu biraz rahatsıoz etmişti.kalktı predeyi kapayacaktı ama bacağınıa küçük kedisi minti sarıldı.eğilip kedisi mintiyi kucağına aldı.güneşi seviyorsun dimi dedi mintiye.bende seviyorum ama bu gün çok parlak baksana dedi.minti natsuminin kolunu yaladı.acıktınmı canım dedi natsumi....

En son natsumi tarafından C.tesi Nis. 25, 2009 6:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

Natsumi ve mintinin dairesi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Natsumi ve mintinin dairesi Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 11:08 am

natsumi iki katlı olan dairesinde minti için biraz süt getirmek için aşağıya mutfağa gitti.dolabı actı. sütü alıp minyinin tabağına döktü.mintide natsumini peşinden aşağıya inmişti natsumi mintini sütü içebilmesi için tabağı yere koydu.natsumi karnını doyur bakalım canım dedi.minti küçücük diliyle sütü içerken natsumini aklına kan geldi aclığı bastırıyordu natsumi ama ne kadar dayana bilirdiki.natsumi sen sütünü iç canım ben gidip kendimi doyurayım dedi ve hızlı bir şekilde evden çıktı.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 10:08 pm

natsumi sevincli bir şekilde dairesinin kapısını actı sorcanı içeriye davet etti.onları kapıda minti karşılamıştı.natsumi mintiyi kucağına aldı bir misafirimiz var minti bak bu sorchan dedi natsumi minti birden natsuminin kucağından atladı ve ardasına geçti belliki sorchandan korkmuştu ilk defa natsumi dışında pek birilerini görmüyordu....natsumi girsene dedi sorcana...
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Natsumi ve mintinin dairesi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Natsumi ve mintinin dairesi Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 10:21 pm

Sorcha "Bu kadar korkunç muyum?" dedi ve gülerek içeri girdi. Oda ilk defa bir Level D ile aynı çatı altındaydı gülümsedi ve Natsumi'nin gösterdiği yere oturdu. Evi topluydu (dimi?) Natsumi'nin bu sıcak karşılamasından dolayı bayada keyifliydi ayrıca evinde güneş ışığı yoktu ve buda gözlerini rahatlatmıştı sorcha bir yerden başlamak için "burda tek kalıyorsun heralde" dedi.
http://roleplayergame.twilightlegend.net
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 10:28 pm

hayır bir de minti var dedi natsumi tek arkadaşım oydu ama bu güne kadar diye devam etti.natsumi sorchanın etrafı incelediğini fark etti ama natsumi daima toplu ve düzenli bir kızdı dağınıklığı hiç sevmezdi minti sorchana yaklaştı başaklarının yanında sürtünerek miyavlamaya başladı.natsumi seni sevdi dedi sorchana bu arda sormadım ne içmek istersin...sıcak kan dışında diyede espiri yaptı natsumi gerçi onun yerini hiç bir şey tutmaz ama...
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Natsumi ve mintinin dairesi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Natsumi ve mintinin dairesi Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 10:32 pm

sorcha minti'yi kucağına aldı "sonunda şirin şey bende kendimi korkunç sanmıştım" dedi ve Natsumi'ye "Hayır birşey almayacağım hap kullanıyorum" dedi ve yanını göstererek "Hadi ama gel ve otur bana sormak istediklerinin olduğunu biliyorum" dedi.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 10:39 pm

natsumi bu acık daveti kabul etti zaten can atıyorduda bir an önce öğrenmek istiyordu herşeyi ama nerden başlayacağını bilemiyordu ama bir yerden başlamayım dedi kendi kendine safkanlar masum insanları öldürme hakkına sahiplermi dedi natsumi bu soruyu sorarkan biraz öfkelenmişti içinden eğer o vampiri bulursam dedi ama ne care bulsa bile o ne yapabilirdiki sorchandan öğrendiği kadarıyla safkanlar güçlüydü natsumi devam etti o vampiri hiç bir zaman unutmadım gözümün önünden hiç gitmedi yüzü kan içindeki ağzı.... dedi natsumi.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 10:42 pm

Sorcha "Açıkça söylemek gerekirse hiçbir vampir başka bir canlının hayatını alamaz ama biz safkanlar dizginlenmeyiz ve senin o safkanı bulsanda tek başına birşey yapamazsın çünkü onun clanısın" dedi ve Natsumi'nin tepkisi için ona baktı.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 10:48 pm

natsumi nesiyim? nesiyim? dedi hiç bir şey anlamamıştı ama o cani vampire bir şey yapamayacağını anlamıştı ama sorchan yanlız bir şey yapamazsın demişti demekki biri ona yardım ederse bunu yapabilirdi ama kim natsumi sorchana baktı ama o da bir safkan dı niçin yardım etsinki diye düşündü natsumi.sorchan peki onu bulabirsem bana sen yardım edermisin dedi natsumi çekingen bir tavırla.
natsumi kendine neler olduğunu anlamıyordu kimsenin yardımına ihtiyacının olmadığını düşünürdü hep ama şimdi birinden yardım istiyordu hemde bir safkanda....
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 10:55 pm

Sorcha "Clanısın yani ona el kaldıramazsın yardım etme konusuna gelince artık benim kanımı taşıyosun ayrıca bir safkanın kanını başka bir safkan içerse kanı içen safkan büyük güç kazanır" dedi sorcha Natsumi'nin ona ne demek istediğini anladığını umuyordu sorcha güç Natsumi intikam ve eskisi gibi iradesini istiyordu yani bir safkanla ortak yanı vardı. Ona yardım edebilirdi ayrıca çıkarı olmasada Sorcha'nın ona kanı ısınmıştı ve natsumi sorcha ile olduktan sonra birlikte güçlü bir grup olacaklarına şüphe yoktu.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 11:01 pm

natsumi sorchanın ne demek istediğini anlamıştı natsumi sorcanın kendine yardım edeceğini duyunca daha da sevindi.natsumi sorchan sen kimsin bir safkan ama kim ve benim gibi sıradan biri hoş ne kadar sıradan olduğumda şüpheli ya neyse benim gibi biriyle ne işin var sonucta senin de arkadaşların bir ailen vardır dedi natsumi sorchanın tamamen tanımak istiyordu ona kanı çok ısınmıştı ve sorchan natsuminin hayatını kurtarmış sayılırdı natsumi bu yüzden sorchana minnet duyuyordu
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 11:24 pm

Sorcha "Aile kavramı bana çok uzak annem beni daha 14 yaşındayken bir safkanla evlendirmeyi düşündü babam desen dünden hazır aşk konusunda şanslı sayılmam dünya'nın belkide en iyi safkan ailesinin soyadını taşımam dışında kan galaksisi prensesi gibi karanlık yanlarım çok" dedi sorcha bunları söylerken yumruğunu sıkıyordu çünkü geçmişini silemiyor ama karalamakta acı veriyordu üstüne üstük babasına lanet okuyup onu uykuya gndermişti annesi desen Darkness'in adını duymak bile istemiyordu tam bir güç budalasıydı ve sorcha tekrar natsumi'ye "En acısı bir zamanlar kendimi kontrol etmekten bile acizdim" dedi.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 11:23 am

bir safkan olarak rahat olduğunu düşünüyordum dedi natsumi çok şaşırmıştı bildiği üzere safkanlar en güçlü vampirlerdi ama sorchan bundan farklıyıdı sanki bir vampir olmak onda nefret uyandırıyordu natsumi sorchana baktı ve kendinin biraz olsun şanslı olduğunu düşündü çünkü ölse bile yaşamak natsuminin umrunda değildi o sadece intikamını düşünüyordu geride hiç bir şey yoktu ondan en değerli varlıklarını çalan vanpiri.natsumi nasıl yani??? dedi...kendini neden kontrol edemiyordun diye devam etti.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 11:46 am

"Saolsun ailem karanlıklar prensesi ve karanlık güçlerin tek varisi olduğumu bildikleri için ve babamda ilk vampiri yani caine'yi sevmediği için onun soyundan olmam ve onun kanını taşıyan tek kız olmam nedeniyle benden nefret ediyolar sadece ellerinde tutmak istiyorlar" dedi ve ekleyerek "Sanırım bu yüzdende kara büyücümüz olan babuan büyücüsüne tutsak laneti attırmışlar" dedi
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 2:36 pm

peki şimdi ne durumdasın belliki iradene sahipsin ailen nerde?kimle yaşıyorsun dedi natsumi ve çok mu soru soruyoırum diyede devam etti sorchanın hayatını çok merek ediyordu natsumi nasıl biriydi..... insanların dünyasında şimdi ne yapıyorsun diye sordu natsumi?sürekli sorularına yeni sorular ekliyordu ama bunu sorchanın samimiyetine güvendiği için yapıyordu...
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 2:45 pm

"Ailem ollcha(Karanlıkların yönetiminin yapıldığı tek gezegen kan galaksisinin baş gezegeni) Da kalıyo yani uyuyo, hayır fazla soru sormuyosun, insanların dünyasına ölesine saptım abim geldi belki adını duymuşsundur Safkan prensi Kaname Kuran onunla konuştum ölesine girdim işte" dedi ve tekrar natsumi'ye "Şimdi senin işine geleli intikam meselesinde sana yardım ederim sende benim arkadaşım olursun aslında iyi bir alış veriş" sorcha hayat söz konusu olunca ciddi davranmazdı çünkü kendi hayatına en ufak bir değer vermezdi aslında çıkan savaşta arkadaşları gibi ölmeyi çok isterdi ama burdaydı ve hala yaşıyordu.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 3:48 pm

tamam dedi natsumi çok karlı bir alış veriş hem intikamı mı alıcam heme çok iyi bir arkadaş kazanıcam dedi.natsumi buna çok sevinmişti bu durum onun bir çok şeyi yenmesini sağlayacaktı tekrar sorchana baktı ve herşey için şimdiden çok teşekkürler dedi...
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 4:16 pm

Sorcha "Her zaman ama intikamını alana dek dikkatli ol eğer bir avcıyla başını belaya sokarsan direk konseyin gözetimine girersin ve o zaman ikimizde yani kısmen biteriz" dedi akşam olmuştu sorcha "Gitmeliyim üzgünüm ama bak yine diyom kana ihtiyacın olursa sadece benim kanım içilcek insan kanı tehlikeli" dedi sorcha kaname'den izin almaalıydı bir şekilde Natsumi'yi kurtarabilirdi. Buna inanıyordu.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 5:04 pm

natsumi tamam dedi birde sana nasıl ulaşıcam diye akledi.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 5:19 pm

Ben seni bulurum ama (eliyle bir karanlık kristal çıkarır) bunu al en kolay sana ulamamı sağlar dostum" dedi ve gülümsedi. ardından kapıyı çekerken "Unutma rkadaşız" dedi ve çoktı.
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 6:56 pm

ewet dedi natsumi sorchanın uzattığı kristali aldı ve sorchanı uğurladı ve içeri girdi bu gün olanlara hala inanamıyorudu.çok mutluydu sevinçi belli oluyordu.minti sen nasıl buldun arkadaşımı dedi natsumi minti natsuminin ayaklarının dibine geldi ve sürtünmeye başladı mintiiii dedi narsumi kristali masanın üzerine bıraktı ve mintiyi kuçağına alarak sevmeye başladı....
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 9:01 pm

akşam olmuştu heryer karanlıktı natsumi böylesi daha iyi dedi.minti natsuminin kucağında yatıyordu natsumi mintini başını okşayarak bu gün olanları tekrar gözden geçiriyordu oturduğu koltuğun tam karşısındaki masanın üzerine sorchanın verdiği kristali koymuştu ona bakarak tekrar ewet bir dostum var dedi.minti sana da bir arkadaş bulmalıyız en yakında küçük bir yavru kedi almalıyız sakın korkma ben ikinizide eşit sevicem sizi hiç ayırmıcam yani bu konuda şüphen olmaın dedi natsumi ama minti sıcak kuçakta uyukluyordu natsumi minti diye eğildi ve mintiye baktı seni uykucu seni...mintiyi kucağına aldı ve ayağa kalktı mutfağa doğru yürüdü dolaptan sütü aldı mintinin tabağına döktü tekrar salona döndü mintiyi koltuğa bıraktı ben biraz dolaşıcam hava almak istiyorum minti belki sabah gelirm hava çok güzel....dedi ve natsumi evden çıktı sokağa indiğinde biraz ötede kayboldu....
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

MesajKonu: Geri: Natsumi ve mintinin dairesi   Natsumi ve mintinin dairesi I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 6:43 pm

natsumi huzurlu bir şekilde kapıyı açıp içiri girdi.natsumi girer girmez minti kapıya geldi natsumi mintiyi kucağına aldı.beni özledin mi tatlım dedi natsumi salona geçtiler natsumi mintiyi yere bıraktı biliyormusun artık okula başlamam gerekiyor ve ben ne yapacağımı bilmiyorum dedi natsumi yukarı odasına çıktı üzerini değiştirdi ve aşağıya indi minti natsuminin ayaklarına sarıldı minti sen benimle gelemezsin dedi mutfağa gitti dolaptan sütü alıp yine mintinin süt tabağına biraz süt koydu.tekrar salona döndü gidene kadar biraz televizyon izlesem iyi olur dedi ve tv yi actık mintide hemen natsuminin kuçağına yattı.

Natsumi ve mintinin dairesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» natsumi yuul
» natsumi rp sevgilisini arıyor.......