rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce hangisi,?neden?

+6
ALUCARD311
sorcha
*RiMa*
natsumi
Kaname Kuran
Jimmy Yagami
10 posters

HAngisi
Benim annem bir melek
Sizce hangisi,?neden? I_vote_lcap38%Sizce hangisi,?neden? I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
Avrupa yakası
Sizce hangisi,?neden? I_vote_lcap62%Sizce hangisi,?neden? I_vote_rcap
 62% [ 5 ]
Toplam Oylar : 8

Back

YazarMesaj
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

Sizce hangisi,?neden? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sizce hangisi,?neden? Right_bar_bleue

Sizce hangisi,?neden? Empty
MesajKonu: Sizce hangisi,?neden?   Sizce hangisi,?neden? I_icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 8:13 pm

anket. bence benim annem bir melek ama yorumumu şimdi yapmiyim ki sizin görüşlerinizi engellemesin Very Happy
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Sizce hangisi,?neden? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sizce hangisi,?neden? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sizce hangisi,?neden?   Sizce hangisi,?neden? I_icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 11:33 pm

bence benim annem bir melek aslında ikisininde fanatiği değilim ama o dizi daha ilginç avrupa yakasının neresini seviyonuz ya?
natsumi
level B vampir
level B vampir
natsumi

Sizce hangisi,?neden? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sizce hangisi,?neden? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sizce hangisi,?neden?   Sizce hangisi,?neden? I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 7:20 pm

ya ben ikisinide izlemiyorum ama ikisinide biliyorum biraz izlemişliğim var avrupa yakası daha güzel bence
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

Sizce hangisi,?neden? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sizce hangisi,?neden? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sizce hangisi,?neden?   Sizce hangisi,?neden? I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:09 pm

bncede avrupa yakası Very Happy artık sıktı pek izlemiyorm ama ne olursa olsun BURHAN 4 EVER...xP lol!
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Sizce hangisi,?neden?   Sizce hangisi,?neden? I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 9:38 pm

yok ya ben avrupa yakası flan cık izlemem ama nerden bileyim ikiside benim için aynı torbada ama bende benim annem bir melek dicem o kadının hareketlerini seviyom
http://roleplayergame.twilightlegend.net
ALUCARD311
vampir
vampir
ALUCARD311

MesajKonu: Geri: Sizce hangisi,?neden?   Sizce hangisi,?neden? I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 10:16 pm

ne yazık ki ikisinide izlemem ve bu ikiside benden oy alamaz

ALUCARD si eman ym
alucard
level C vampir
level C vampir
alucard

Sizce hangisi,?neden? Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Sizce hangisi,?neden? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sizce hangisi,?neden?   Sizce hangisi,?neden? I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 2:38 pm

avrupa yakası XD ama eski bölümleri XD
Helena De Lioncourt
level C vampir
level C vampir
Helena De Lioncourt

MesajKonu: Geri: Sizce hangisi,?neden?   Sizce hangisi,?neden? I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 2:46 pm

İksidie birbirinden beter vasat altı Türk komedi dizileri.Bir kerede vasat üstü bir dizi yapsak kolumu kesicem!
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

MesajKonu: Geri: Sizce hangisi,?neden?   Sizce hangisi,?neden? I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 6:03 pm

hiç izledinmi peki Wink
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

MesajKonu: Geri: Sizce hangisi,?neden?   Sizce hangisi,?neden? I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 6:08 pm

ben neden benim annem bir melek dediğimi açıklayım simcikk. Avrupa yakası artık eskisi gibi değil ata demirer le hifot kavga edince ilk ata gitti gelince hifot gitti, hifot gitti zevki kalmadı, zaten tahsin baba da allah rahmet eğlesin çok başarılı bir tiyatro oyuncusuydu, gaffur burhan selin şahika fln sırf konuşma komikliğiydi,
ama benim annem bir belek kadrosu da cok iyi üstelik bölümler içinde güncel olaylara da yer veriyorlar ayrıca, bunlarla ilgili bolumlar ekleyerek de bize aktarıyorlar , bi bolumdede yaptıkları bir hatadan dolayı da diğer bolumde rol içinde ozur dilemeleri dikkatimi cekti, daha duyarlılar cok hosuma gitti ( bi tekerlemede ...nın ... sı[bu ... lar küfür değil bi yer adı fln şimdi hatırlayamadım] konya'nıun delisi) diye bi tekerleme vardı diğer bolumded e konyalılardan ozur dilemislerdi duyarlılar ani hosuma gitti....
Victoria Van Dort
level B vampir
level B vampir
Victoria Van Dort

MesajKonu: Geri: Sizce hangisi,?neden?   Sizce hangisi,?neden? I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 5:28 pm

avrupa yakası tabikide rima'ya katılıyorum
burhan altıntop ölümsüzdür Very Happy
kasumi
level B vampir
level B vampir
kasumi

MesajKonu: Geri: Sizce hangisi,?neden?   Sizce hangisi,?neden? I_icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 4:21 pm

avrupa yakasıı

Sizce hangisi,?neden?
1 sayfadaki 1 sayfası