rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma)

2 posters
YazarMesaj
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) Right_bar_bleue

Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) Empty
MesajKonu: Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma)   Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 5:25 pm

Kaname sorcha'yı bulmak amacıyla okula gitti okula giderken yolda karşılaştığı tüm vampirler ona selam veriyordu ve yolunu açıyorlardı. Kaname uzun bir süre yuuki'yi zero'ya bıraktıktan sonra mahsende kalmıştı kendisini toplamak amaçla... Orda sorcha'nın onun kanından geldiğini öğrendi ve en az yuuki kadar cana yakın ve sıcak gelmişti Kaname yuuki'ye karşı hislerinin doğru olmadığı kanısına kapılmıştı ama sorcha'yı çok kısa zamanda tekrar kaybetmişti. Onun izini tekrar bulmuştu kafeterya akşamlarıda açıktı VAMPİRLER için... Kaname diğer mistiklerle pek haşır neşir değildi aslında vampirlerle de çok soğuktu ama sevilir ve üstün bir saygı görürdü. Kafeteryada bardan bir kan alıp koltuğun birine oturdu ve beklemeye başladı.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma)   Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 5:28 pm

Sorcha kaferteryaya girdiğinde kaname'yi karşısında görünce şok oldu içi bir tuhaf olmuştu "Nasıl yani ahh darkness ben sana hizmet ediyorum sen benle oynuyosun " dedi. Kaname'nin masasına doğru ilerlerken kitapları düştü ve bir rüzgar hissetti bir vampir gelmişti. En azından o öyle sanıyordu .
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma)   Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) I_icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 9:37 pm

Kaname sorcha'yı görünce gözlerini kıstı ve hafifce gülümsedi. Ayağa kalktı yanına geldi ve "Böyle bir kardeşim var işte benim yanıma gelmek yerine kitaplarıyla oynuyor merak etme kitaplar gezegenler arası yolculuk yapmazlar" dedi ve kitaplarını toparladı sorcha'nın elinden tutup ayağıya kaldırdı ve kitaplarını kollarına verdi "Beni görünce darknessle değil benimle konuşmanı tercih ederdim ama olsun buda bir ilerleme önceden pek konuşkan değildin yanlış hatırlamıyorum umarım bu arada oturalım mı? bütün vampirlerin gözü üzerimizde aslında bunu senin söylemen gerekiyordu ama neyse sana söyleyecek o kadar çok şey var ki!" dedi ve sorcha'nın gözlerine baktı.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma)   Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) I_icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 10:54 pm

Sorcha kaname'nin dudaklarına elini dayadı "bitti mi?" diye sordu ve birden başını salladı "üzgünüm efendim küstahlığımı bağılayın " dedi. Çok tuhaf olmuştu ama Kaname'nin ona gülümsediğini görünce "Ben sizin kardeşiniz değilim efendim Bay Haruka'nın bana gösterdiği nezaketi onu uyandırarak yada herhangi bir şekilde geri getirerek bir nevzede olsa ödeyeceğim " dedi sorcha acı çekiyordu ve acının nedenide kötü duygulara kapılmalıydı.
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

MesajKonu: Geri: Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma)   Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) I_icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 11:02 pm

Kaname sorcha'nın bu sözünü duyunca "Haklısın kardeşim değilsin ama öyle göremez miyim? Ayrıca benimle aynı soydan olanların ihanetine uğradım seninle aynı kandan olmamamız benim sana olan güvenimi ve tut...... neyse boşver. Haruka hiçbir şeyi karşılıkla yapmaz bu şeyler içinde nezaket en baştadır. Sen sadece soyadını iyi kullan yeter" dedi Kaname içinden "ona ne diyecektim tutkumu mu? hayır hayır kesinlikle bunu bir karşılık olarak görerdi ayrıca beni sevip sevmediği ne malum" birden gözünün önüne yuuki geldi derin bir iç çekti ardından sorcha'nın yüzüne uzun bir süre baktı.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma)   Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) I_icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 5:06 pm

sorcha Kaname'nin tedirgin davranışından rahatsız olur ve olayı toparlamak için "Evet evet tabiiki de diyebilirsiniz efendim kusura bakmayın sizi görünce bir tuhaf oldum beklemiyordum" der ve tatlı bir biçimde gülümser. Başını öne eğer ve ayağını oyntmaya başlayarak içinden "Ah efendim üzgünüm sürekli sizi zorluyorum neyse yanımda olmanız bile benim için büyük bir onur" der.
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

MesajKonu: Geri: Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma)   Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) I_icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 6:26 pm

Kaname sorcha'nın omzundan yakalar ve kendine çeker "Anlıyorum belki de zaman var ama zamanı gelene kadar kalbini benden başkasına verme sorcha, bunun için söz ver ikimizde kötü olaylar yaşadık ama benim benim sana duyduğum minnettarlık yada arkadaşça bir sevgi değil tam bir aşk hep öyle idi eminim seninkileri bilmesemde benim duygularım böyle" dedi. Sonra uzun bir süre sorcha'ya sarıldı.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma)   Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) I_icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 9:12 pm

Sorcha kıpkırmızı kesilmişti. sessizliği bozmak için birşeyler söylemeliydi tek söylediği "Şey ama ben... (toparlanır) efendim söyledikleriniz gerçek mi?" cevabı beklemedi ve elleriyle kaname'yi itti. çünkü çok farklıydı hissettikleri içinden sıcak sular akıyordu. yüzü yanıyor gibiydi ve kalbi yerinden fırlayacaktı elini kalbinin üstüne dayadı. Sonra kaname'nin yüzüne baktı.
Kaname Kuran
level B vampir
level B vampir
Kaname Kuran

MesajKonu: Geri: Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma)   Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) I_icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 11:27 pm

Kaname sorcha'nın kendisini itmesini anlayışla karşıladı "ben şu ana dek sana bir kez bile yalan söylemedim ve yine söylemiyorum ama böyle sormanı anlayabiliyorum eminim ki bu sözüme kadar benim kalbimin hala yuuki'ye ait olduğunu sanıyodun" dedi ve sorcha'nın ellerini avuçlarının içine aldı "Sadece dene eminim bana bir şans verebilirsin" dedi Kaname gerçekten artık mutlu olmak ve yalnızlıktan ebedi olarak kurtulmak istiyordu ve sevgi ihtiyacı olan tek şeydi.
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma)   Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma) I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 11:47 am

Sorcha kafasını sallar "Olmaz kendimi kötü hissediyorum lütfen şimdi gitmeliyim..... Belki daha sonra gerçekten zor zaman geçirdik biraz zaman herşeyin olgunlaşmasına yardımcı olur hem söylediğiniz gibi ben sizin kardeşinizim insanlarla büyüdüm ve onların kültürüne alıştım bu benim için çok yabancı bir gelenek " der ve koşarak kapıya ilerler koşarken "Elimde değil ve siz hala yuuki'yi kalbinizde taşırken size kalbimi vermem imkansız siz ne kadar onu unuttum desenizde..." der ve odasına ilerler.

Kafetarya (safkan prensi ilk karşılaşma)
1 sayfadaki 1 sayfası