rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kanın Zarafeti

5 posters
YazarMesaj
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

Kanın Zarafeti Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kanın Zarafeti Right_bar_bleue

Kanın Zarafeti Empty
MesajKonu: Kanın Zarafeti   Kanın Zarafeti I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 4:45 pm

Isabella genelde yaptığı gibi her zaman gittiği barlardan birine gelmişti. Bu tabiki de normal bir bar değildi. Vampir barıydı. İçeri girdiğinde bütün ölü gözler ona doğru döndü. Kimileri başını eğip başıyla güzel vampiri selamladı. Kimiyse sadece kıskançlıkla baktı vampirin eşsiz gözlerine. Isabella zarif adımlarla bar sandalyelerinden birine oturdu.
"Bir kadeh O Rh negatif..." dedi son derece duygusuz bir sesle.
Barmen gözlerini Isabella'dan ayırmadan cevap verdi.
"Tabi ki de..." Bir saniye içince elinde bir kadeh kanla geri döndü, kadehi kıza uzattı.
"Düşündüm de belki de tanışmalıyız." dedi çekingence de olsa.
Isabella onu dinlemiyordu bile. Aslında dediklerini duyuyor, hareketlerinin ve sesinin manasına varıyordu ama bunu fark ettirmemeye çalışıyordu. Kadehi ağzına götürmüştü, bikaç yudum aldı ve sonra kendisini meraklı gözlerle süzen genç vampire döndü.
"Hiç sanmıyorum." dedi, sesi kesin ve sertti.

En son Isabella Moreau tarafından Paz Nis. 19, 2009 2:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

Kanın Zarafeti Empty
MesajKonu: Geri: Kanın Zarafeti   Kanın Zarafeti I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 11:58 pm

barın diğer tarafnda kzın gldiğini gören Rima o tarafa bkmaya bşladı. barmen her gelene yaptığı gibi ona da asılck dedi içindn ve bklemeye bşladı. kesnkn kulaklrıyla düşndmde blkide tanışmalıyz szcklerini duydu. gülmsedi. hklı çkmıştı. kızn cevabını bklerken hiç sanmıyorm yanıtını duydu. alçk sesle gldü. nedense barmen ne zaman reddelse çok komiğine gidyrdu. çnkü çok yakışklıydı ve kmse onu reddtmezdi ama Rima reddetmşti. Rima bunu çocuğn suratndaki hayal kırıklığını grmk için yapmıştı. çok komkti ona göre. şmdi tekrr o ifadeyi grmştü çocuğn yüznde. süzülrcesine barmenn yanına gldi. "yine reddldn.. formndn düşüyosn glba" dedi ve bi khkaha ptlttı. barmen hrladı ama Rima gayet sakin bir sesle "yernde olsm kibar olrdum" dedi ve barmene bkmadn barın diğer ucuna gitti. ordan barmene bir bakış attı barmen acıyla yere yattı. bunu yapann Rima olduğun kmse anlamaştı ya da Rima öye düşünüyrdu..
VampirellaBuffy
level C vampir
level C vampir
VampirellaBuffy

Kanın Zarafeti Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kanın Zarafeti Right_bar_bleue

Kanın Zarafeti Empty
MesajKonu: Geri: Kanın Zarafeti   Kanın Zarafeti I_icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 7:27 pm

Eva arkasında bavullarını taşıyan tam üç izbandut gibi adamlarla içeri girdi...artık sunnydale de değildi...ordaki yaşamı tamamen sona ermişti...zaten onu oraya bağlayanlar artık yoklardı...ne ailesi,ne arkadaşları ne de "o"...bu düşünceler arasında arkasına dönüp adamlara işaret verdi adamlar bavulları kenara koyup bara geçtiler ve kendilerini içecek bir şeyler aldılar...Eva bara yaklaştı ve tanıdık bir yüzle karşılaştı..."heyyy sen...burada ne arıyorsun" karşısındaki kişi eski en yakın arkadaşlarından biriydi o borozan gibi sesiyle "vayy vampir asıl sen burada ne yapıyorsun seni sunnydale'de sanıyordum" "evet oradaydım ama artık orayı bıraktım...herkes -durdu,yere bakarak- öldü" arkadaşı üzülmüş duruyordu "hımm üzüldüm be buf..."Eva sözünü bitirmesine izin vermedi "Eva...ismim Eva"arkadaşı şaşırmıştı ve aptalca bir ifadeyle yüzüne bakıyordu,Eva kimsenin olmadığı bir yeri göstererek "gel şurada konuşalım ama gizli..." "hımm anladım eskisi gibi" "aynen öyle" dedi Eva ve bir köşeye geçtiler William etrafına bir ses duvarı yaptı,böylece onları hiç kimse duyamayacaktı...Eva anlatmaya başladı..."sunnydale'deki yaşamım artık tamamen geride...ve biliyor musun ben tam bir vampir hemde -durdu,seviyesini bilmiyordu,bu ona garip gelmişti,ama devam etti- en az B seviyesinde bir vampir"arkadaşı şaşırmışa benziyordu "ama sen avcıydın" "evet ama artık değilim,dünyada artık kötü vampirler fazla kalmadı...en azından cehennem ağzından çıkanlardan...artık buradayım ve kimse benim avcı olduğumu bilmiyor ve kimse ben söylemeden de bilmeyecek anlaşıldı mı?" "tamam,tamam sen merak etme" dedi ve birisi Wiliam'a işaret etti "upss benim gitmem gerek...yine gel tamam" "geleceğim...ha bu arada eşyalarım burda ve izbandutların aldıklarımı benim hesabıma yaz" "iyide senin hesabın yok ki" "sorun mu artık var" dedi,gülümsedi ve bardan çıktı biraz etrafa bakınmaya karar verdi...

RPG DIŞI=Bu yazdıklarım "Safkanların gözyaşı" adlı konuya yazdıklarımdan önce yazılmış kabul edilir...
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

Kanın Zarafeti Empty
MesajKonu: Geri: Kanın Zarafeti   Kanın Zarafeti I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 2:47 pm

Isabella hala kendisine sarkmakta olan vampiri şöyle bir süzdü.
"Tanrım? Bu şapşalda ne buluyorlar acaba?" diye düşündü. Çünkü etraftaki vampirlerin ve vampirlerin kendilerini kullanmasına izin veren insanların aklında o barmen vampirin olduğunu biliyordu. Çünkü o bir akıl okuyucuydu. Bunları aklından geçirirken budala barmen yine konuşmaya başladı.
"Hadi ama tatlım, biraz eğlensek fena olmaz mı?" dedi küstahça.
Isabella barmenin niyetinin ne olduğunu elbette biliyordu.
"Beni rahat bırakmanı tavsiye ederim seni aptal." dedi. Bunları söylerken barmenin yüzündeki sırıtma da yavaş yavaş kayboluyordu.
VampirellaBuffy
level C vampir
level C vampir
VampirellaBuffy

Kanın Zarafeti Empty
MesajKonu: Geri: Kanın Zarafeti   Kanın Zarafeti I_icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 5:28 pm

Eva nefes nefese bara dalmıştı,eşyalarına baktı hâlâ orada duruyorlardı...William'ı aramaya başladı...İleride bir masaya servis yapıyordu...hemen yanına koştu ve servisini bitirir bitirmez onu kenara çekti...en azından çekmeye çalıştı...sonra ona dönüp "biliyomusun Will hala aynı ayılıktasın seni hala çekemiyorum" "ya kızım beni sinir etmesene ya ne diyeceksen de" "köşeye" "esk..." "eveet hadiiiiii" "tamam ya" dedi William ve köşeye geçtiler...William etrafına yine bir ses duvarı yaptıve "söyle" "asıl sen söyle" "neyi" "neyi olucak a benim akıllı arkadaşım,beni nasıl tanıdığını" "insan 13 yıllık arkadaşını tanımaz mı be" "ya aptalllllll ben şuan nasılım bi bak bakayım" "güzelsin" "sende çok salaksın" "hoppalaaa kızım adam akıllı konuşsana bi" "tamam anladım yıllar geçmiş senin hala anlama kapasiten yükselmemiş" "bak sinir etme beniii" "neyse ya tamam tamam,ben şuan eskisi gibi görünmüyorum,değil m?başka bir vücuttayım" "evet farkındayım" "vayy bee demek fark ettin" "ya dalga geçmeyi bırakta devam et" "iyibe,neyse sen beni nasıl böyle tanıdın en son buf...-durdu- en son eski halimi görmüştün." "evet" "yani" "ne yanisi" "ya sen tam bi mankafasın" "bak sinir etme beni" dedi ve elini Eva'nın kafasına geçiriyordu ki Eva elini tuttu,William "vayy baya ilerlemişiz" "ne sandın,ya neyse demek istediğim benim buffy olduğuımu nerden anladın" "ha kolyenden, kıyafetinden, bilekliğinden,küpenden ve beni görünce tanıyışından" "vayy be unutmadın yani" "unurmuyuz kızım biz yaptırdık sana onları" derken bileklik,kolye ve küpeleri gösteriyordu"evet ama yinede unutmuşsun diye düşünmüştüm" "yok be ne unutucam,asıl ben takmassın diye düşünmüştüm" dedi ve kolyeyi,bileklik,küpe takımını gösterdi "takmam mı be bana bunu biricik kankam yaptırmış" dedi ve William'ın omzuna bir tane geçirdi...sonra" ha bu arada izin al,bana bu civarda bi ev bakalım"dedi ve William kabul etti,içeri gitti geldi ve Eva'ya işaret etti gidelim manasında...Eva ve William bardan çıktılar...
Amatsu Kima
vampir
vampir
Amatsu Kima

Kanın Zarafeti Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Kanın Zarafeti Right_bar_bleue

Kanın Zarafeti Empty
MesajKonu: Geri: Kanın Zarafeti   Kanın Zarafeti I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 7:31 pm

amatsu biraz değişllik olsun biraz da yeni birileri görmek için bara girdi.bar kalabalıktı ama amatsunun dikkatini ilk kız<lar çekiyordu amatsu etrafı iyice inceledi sonra boş bir yer bulup oturdu eliyle garsona işaret yapıp çağırdı garson gelinci bir kadeh kan istedi.amatsu etrafı incelerken bir kız dikkatini çekti ve ona bakmaya başaladı...
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

Kanın Zarafeti Empty
MesajKonu: Geri: Kanın Zarafeti   Kanın Zarafeti I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 2:16 pm

Isabella kadehdeki kanı hemen bitirmişti. Çok açtı ve biraz daha içmek istiyordu. Barmene baktı. Ama yüzüne bakar bakmaz içnii bir öfke dalgası kopardı. Çünkü barmen onu sinirlendirecek düşüncelere sahipti. Isabella dayanmadı. Oturduğu yerden bir hışımda kalktı. Aradağı tezgahı atladı ve Barmenin yakasından tutup yukarı kaldırdı.
"Seni pislik!" dedi tıslayarak.
Barmen ise şok olmuş bir biçimde tir tir titriyordu.
Bu vampir neden bana böyle yapıyor anlamıyorum! Umarım bir şey yapmaz.
Isabella barmen vampirin düşüncelerini okuyunca iyice öfkelendi. Barmeni bir kenara fırlattı. Sonra kendisi de bardan yavaşça ayrıldı.
Victoria Van Dort
level B vampir
level B vampir
Victoria Van Dort

Kanın Zarafeti Empty
MesajKonu: Geri: Kanın Zarafeti   Kanın Zarafeti I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 7:20 pm

Bara yeni giren victoria Isabella ile karşılaşıp selamladı.Sonra barmenin ve Isabella'nın ifadesinden bir gerginlik olduğunu anlamıştı.Hemen bir yer bulup oturdu ve bir bardak kan istedi.Barmen kanı getirirken elleri titriyordu.Kanı ziyan etmesini istemediği için hemen elinden bardağı çekti ve bir yudum aldı.Kafasını iki elinin arasına alıp etrafına baktı.Konuşmak istediği bir arkadaşa ihtiyacı vardı.
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

Kanın Zarafeti Empty
MesajKonu: Geri: Kanın Zarafeti   Kanın Zarafeti I_icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 4:28 pm

Isabella bardan bir hışım çıkmıştı ama içeri giren kızı görünce ve aklını okuyunca onunla konuşmak istediğini fark etti. Kızın kolundan tuttu. Bardan dışarı çıkardı.
"Merhaba ben Isabella, sanırım konuşmak istersin." dedi göz kırparak.
Victoria Van Dort
level B vampir
level B vampir
Victoria Van Dort

Kanın Zarafeti Empty
MesajKonu: Geri: Kanın Zarafeti   Kanın Zarafeti I_icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 7:00 pm

"Tabikide,ben de Victoria" dedi.Ama içinden de"tanrım,sonunda bir arkadaşım olacak" diyordu.Kıza döndü ve "ben böyle durumlarda konuşacak konu bulamam,sen konuş ben devamını getiririm"dedi yüzünde ufak bir tebessümle.Sonra Isabella'nın yüzüne uzunca baktı...
Isabella Moreau
moderatör
moderatör
Isabella Moreau

Kanın Zarafeti Empty
MesajKonu: Geri: Kanın Zarafeti   Kanın Zarafeti I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 5:11 pm

Isabella karşısındaki kızın içtenliğini görebiliyordu. Çok iyi yürekli bir kızdı. Yani ona göre öyleydi. İyi yürekli olma kavramı herkese göre değişebilir...
"Ben Victoria." demişti kız, adı Victoria'ydı. Böylece de kısmen tanışmışlardı.
Isabella kıza küçük bir gülücekük attıktan sonra konuşmaya başlamıştı.
"Tabi canım, öyle istiyorsan olur. Sana güveniyorum bunu baştan söylemeliyim. Çünkü ben akıl okuyabiliyorum." dedi ve kızın yüzündeki şaşkınlığı görünce ona göz kırptı.
"Endişelenme. Seninle çok iyi anlaşacağız. Hadi istersen artık başka yerlere gidelim." dedi ve kızın koluna girdi.
Daha kızın konuşmasına fırsat bırakmadan onu karanlık sokaklara sürüklemişti bile.

Kanın Zarafeti
1 sayfadaki 1 sayfası