rpg fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Safkanların gözyaşı

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Aima
beatiful wampire's attraction
beatiful wampire's attraction
Aima

Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 4:28 pm

bana bak ucube kılıklı vampir kan yetiştiremiyor muyuz sana bunu babama diyeceğim üvey kardeşim olman babamın sana kızmayacağı anlamına gelmiyor snuçta sn bir safkan olarak büyütüldün hr ne kadar öyle olmasanda..
bu aptal hataların ortalıkta diğr kızlara asılman yagamiler için..tam bir utançsın,küçük hanımlar kardeşim için beni bağışlayın onun dışarı çıkması yasak
http://vampiranime.co.cc
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 4:32 pm

sorcha olanları dinlemekle yetindi ama iş çığrından çıkmıştı. uzun sessizliğini bozarak "Safkan kanımı nasıl? ve kimin?" dedi sorcha'nın yüzünde hazin bir ciddiyet vardı ilk aima'ya sonra jimmy'e baktı gerçekten sorunun cevabını merak ediyordu. Gözleri öfkeyle jimmy'e parladı. Elini sıkıyordu ve ......
http://roleplayergame.twilightlegend.net
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 4:52 pm

jimmy bu soruyu sadece şöle cevaplandırdı, Eğer bi vampirin himayesi altından çıkmak istiyorsan onun kanını içmengerekiyor , ve bende onu yaptım, başkası için çalışamam özgürüm... Aima şaşkınlığını gizliyememişti, jimmy artık özgürdü katı kurallara uymak zorunda değildi, üvey babası onunla gurur duymuş böyle bir şey yapacağını düşünmüyordu, özgürlük her vampirin hakkı... jimmy bunu elde ettiği için mutluydu ve aima ya dedi senin eve geç kalmaman gerek istersen yola koyulmaya başla
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 5:24 pm

Sorcha kulaklarına inanamıyordu oysa jimmy'i soylu sanıyordu nasıl başka bir vampirin himayesi altına girebilir ve hatta nasıl bir safkanın kanını içebilirdi. Sorcha kafasını sallayıp bu düşünceleri uzaklaştırdı aslında yapmayacağı bir şey olan "Seni tebrik ederim karanlık seninle olsun vampir" dedi ve ona soğuk bir şekilde baktı.
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 5:46 pm

ben karanlık biri değilim merak etme bunları katı kurallardan kurtulabillmek için yaptım dedi jimmy ve ekledi ben benim sadece daha özgürüm olması gerektiği gibi, hadi gel ilerideki ormana doğru yürüyelim diye öneride bulundu
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 5:51 pm

"Ama vampirsin sen kendini godnessin hizmetkarı saymıyorsun umarım" dedi sorcha sinirlenmişti ne demek karanlık değilim. ama hiçbir şey yapmayacaktı şimdilik...
Daha sonra tekrar jimmy'e bir şey diyecektiki kendini dizginledi şimmdilik kendini özgür sansın dedi aslında olay şimdi başlıyacaktı ve tüm konsey başına üşüşecekti.
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 6:29 pm

Jimmy'le Sorcha'nın konuşmasını sessz bir şeklde dinleyen Rima sıklmıştı. Diğrlerine bişy demedn arkasını dnp yürümeye bşladı. birz uzklaşmıştı ki onlara doğru bişeyn yklştığını hissetti. o kadr fzla ayak sesi vrdı ki Rima bunn bi ordu olduğuna yemn edeblrdi. "heyy tam da sıklmaya bşlamştım.. bana eğlnce çktı" dedi kndi kndine. Diğerlerine haber vrmk için arkasını dndü ve "heyy kvganızı bldüğm için prdon ama misafrlermz var" diye bağrdı..
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 7:20 pm

misafirler hiç de arkadaş canlısı görünmüyorlardı hepsinin elinde gümüş kılıçlar vardı ve parıltısı hepsini rahatsız etmeye yetiyordu. ve jimmy Bana yardım etmelisiniz, şimdi kimin kanını içtiğimi anladınız mı, ben asla ırkıma ihanet etmem, şimdi zaman yok geri çekilin
gümüş kılıçların gücünü engelleyecek mutlaka birşey olmalıydı, jimmy korkuyordu, rima srorcha ve aima gücsüzleştikleri halde jimmy i gümüş etkilemiyordu sanırım içtiği kan onu gümüşten etkilenmez kılmıştı,
jimmy hddetle bağırdı, yaklaşıyorlar çabukk olun ve kanımı içinn...!
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 8:59 pm

sorcha güçsüzlüğü hamedemezdi sinirlendi "AA yeter sizi aptallar beni bu kadar kolay yenemezsiniz" dedi ve eline bir kıristal çıkarıp "Karanlıklar prensesisi güç tılsımı" dedi kristal bir asaya dönüştü sorcha gülümsedi "Beyler bayanlar sizi uriyel yani kader asasıyla tanıştırmaktan onur ve gurur duyarım" dedi asayı yatay olarak salladı ve birkaçını indirdi ısınmalıyım dedi ve jimmy'e baktı ırkıma ihanet etmem demesi onu rahatlatmıştı.
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:16 pm

ben içtiğim kan sayesinde gümüşten etkilenmiyorum ve içtiğim kan başka bir ırktanmış ilk başta onları vampir sanmıştım ama ellerinde gümüş kılıçlar var, eğer kanımı içerseniz gümüşten etkilenmeyeceksiniz ama ben gücsüz kalacağım beni taşımak zorunda kalırsınız dedi jimmy ve seçimi onlara bıraktı ama düşünürken boş durmak olmazdı hiç beklenmedik bir anda bileğinde metalik renkte bir sıvı belirdi havada el hareketleriyle şekillendirdi ve birden katılaştı sanki bir güç ona yardım ediyordu, bu cisim yukarı doğru fırladı tekrar aşşağıya indi yassılaşmıştı ve direk orduya doğru yöneldi, okadar ince olmuştu ki her ilerleyişinde ordunun her bir yaratığını gövdeden ikiye ayırıyordu 10 saniye içerisinde ortalık kan gölüne dönmüştü...
alın size bir ay yetecek kadar kan içerseniz havalı bir dövmeniz ve gümüşten etkilenmeme gibi bir özelliğe sahip oluyorsunuz, güneş ışığı üzerindede denemeye değer diye gülümsedi jimmy ve diğerlerine bakarak seçimlerini yapmalarını bekledi
*RiMa*
level A vampir
level A vampir
*RiMa*

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:25 pm

"ben içmm" dedi Rima ciddi bi ses tonuyla. diğrlerin ona neden der gibi bktığını gören Rima açklamaya bşladı. "bnm içmeme gerk yok.. istedkleri kadr gümşleri olsun hçbirini bana değdremyckleri için boş yere gçsz klmanı sğlamaya hiç niyetm yok Jimmy" dedi. sonra da boynndaki gmş kolyeyi gsterdi. "brz acıtıyo ama dayanıyırm. etime splnmadığı sürece sorn yok. böle bişy olmayacağı için bni merk etmeyn" dedi ve elndn çıkn yldırmlarla konuklrndan 3 tanesini yok etti. "ben misfrleri krşılamaya gidiyorm. szde kararınızı verp geln" dedi ve hzlı admlarla dşmnlrına doğru ilerledi..
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:31 pm

Sorcha "gümüşten etkilenmeyen bir ırk bir tane tanıyorum ama emin değilim" dedi ayrıca içinden bu ne biçim vampir ya? kendi kanını bize sunuyor dedi şaşkınlığı yüzüne vurmuştu neyse siz devam edin ben bir şey görmedim duymadım ama bana uymaz dedi. Glümsedi sanırım bu asa beni biraz ayakta tutar dedi ama arkasından biri kılıç sapladı sorcha arkasına döndü ilk kılıcı çıkardı "Kahrolasıca ucebeler" diye bağırdı ve arkasındakini kafasını kopardı eli kalar içindeydi herkes ona içecek mi diye bakarken "Kanında senin gibi pistir" dedi ve adamı savurdu.
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:39 pm

bütün bu kargaşa için gökyüzünü aydınlatan parlak ay ışığı arasından karanlık bir gölge hareket ettiği görünüyordu, bu hareket jimmy, rima amia sorchayı vs.. etrafını sarıp sarmaladı,hareket edemiyorlardı, yavaş yavaş güçsüzleştiklerini hisettiler ve gevşemeye başladılar, duman artık onları serbest bırakmaya başladı gözlerini açtıklarında daha önce hiç görmedikleri bir yere gelmişlerdi burası neresiydi etraf çok................
sorcha
RPG OKUYUCu
RPG OKUYUCu
sorcha

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:47 pm

Karanlık bir yerdelerdi sorcha gözlerini araladı "Biri bizimle oynuyor bunu ödicek" dedi sinirliydi ama yarası yavaş iyileşiyordu geldikleri yer kanlı bir şatoydu sanki canlı gibiydi sürekli camların yeri değişiyordu ve etraf tam bir savaş alanıydı ortada sorcha'nın güç aldığı kristalin aynısının binlerce kat büyügü ve pelerinli ne olduğu belirsiz yaratıklar kol geziyordu. Ayağa kalkmaya çalıştı zorda olsa asadan yardım alarak kalktı. gücünü toplamak için üstüne elçya tozu döktü. Biraz daha iyiydi "Ahh darkness bana karşı hiç şansın yok anlıyacaksın" dedi ve diğerlerinin ne yaptığını görmek için onlara baktı.
Jimmy Yagami
level B vampir
level B vampir
Jimmy Yagami

MesajKonu: Geri: Safkanların gözyaşı   Safkanların gözyaşı - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:58 pm

jimmy rahattı, ayağı kalktı ve rima nın eliini tutarak kalkmasına yardım etti, herkes ayaktaydı ve aralarına ne yapmaları gerektiğini düşünüyorlardı, ama bir sonuca ulaşamamışlardı çünkü oyle verilebilecek kolay bir karar deiğildi bu işin sonunda ölümsüz olarak nitelendirildikleri halde şatoda ne olduğu bilnmediği için sonları gelebilirdi...artık bir tek şey düşünüyorlardı bu karanlık gölge onları korkunç bir sona mı götürmüştü yoksa, koca bir ordu dan mı kurtarmıştı....

Safkanların gözyaşı
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2